Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan fiú vagy férfi...

Van itt olyan fiú vagy férfi rajtam kívül aki annak is örülne ha csak megölelné egy lány vagy nő őt de mégcsak hozzá sem érnek?

Figyelt kérdés
Én nehezen viselem.
2018. júl. 4. 08:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Csak az tudhatja hogy milyen rossz ez aki benne van.
2018. júl. 4. 09:40
 12/23 anonim ***** válasza:

Most akkor tegyél már fel egy kérdést magadnak, mert meg fog rekedni ez a téma ott, ahol elkezdted: kifogásokat akarsz keresni, vagy nőt?

Lehet, hogy a munkahelyeden nincs nő, és értelme sem lenne csak úgy az utcán leszólítani embereket, de feltételezem a munkahelyedig is csak eljutsz valahogy. Biztos útba esik egy park, pár szórakozóhely, buszmegállók unatkozó emberekkel, boltok, kulturált szórakozási lehetőség, akármi.

Menj el ezekre a helyekre egyedül, baráttal, kollégákkal, és ha akarsz valamit, tegyél érte! Más nem fog, veszítenivalód meg nincs, amíg nem is próbálkozol.

2018. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Sajnáltatni lehet magadat, de senki nem fogja azt mondani, hogy tessék itt egy nő, csak ne magányoskodjál már.
2018. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen,sok lányt látok amíg eljutok a munkahelyemig de nem örülnének neki ha hozzájuk szólnék mivel nem ismernek engem
2018. júl. 4. 09:46
 15/23 anonim ***** válasza:

Mert szerinted akik ismernek azok örülnek, ha hozzájuk szólsz? :D Vagy honnan jött ez a megállapítás?

Továbbra is csak az értelmetlen kifogásokat keresed, meg sajnáltatod magadat, hogy nem örülnek, ha hozzájuk szólsz, ahelyett, hogy akarnál tenni a problémád ellen.

Az embernek nem úgy lesz ismeretségi köre, hogy adják, hanem úgy, hogy kialakítja. Nyilván nem ismer téged minden nő az utcán, de létezik olyan, hogy "ismerkedés", amikor két ember elkezdi megismeri egymást.

Ha arra vársz, hogy az ismerőseid közül felbukkanjon valaki, aki örülni fog, hogy hozzászólsz, akkor szerintem gondold át ezt a tévképzetet, és menj-el-valahova-ismerkedni! Ennél világosabban nem tudok fogalmazni.

Nem az utcán születnek a legjobb kapcsolatok, de a korábbi felsorolásomban nem is szerepelt ilyen, hogy szólítsd le az épp veled szembejövőt.

2018. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem nagyon távol vagyok tőle hogy legyen egy barátnőm
2018. júl. 4. 10:14
 17/23 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy így érzed, pedig csak tenni kéne érte.

Semmi nehézség nincs benne azon kívül, hogy jelen esetben saját magadat gátolod.

2018. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Tartsd többre magad! Mert amíg egy szerencsétlennek érzed magad, addig úgy is kezelnek az emberek. Olvasd csak el a válaszokat! Teljesen máshogy írnának ha nem mentegetnéd meg sajnáltatnád magad!
2018. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy ne érezzem magam szerencsétlennek kéne egy barátnő.Viszont ha szerencsétlennek érzem magam nem lesz barátnőm.Ördögi kör
2018. júl. 4. 11:32
 20/23 anonim ***** válasza:
Szimplán hülye vagy.
2018. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!