Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan fiú vagy férfi...

Van itt olyan fiú vagy férfi rajtam kívül aki annak is örülne ha csak megölelné egy lány vagy nő őt de mégcsak hozzá sem érnek?

Figyelt kérdés
Én nehezen viselem.
2018. júl. 4. 08:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%

az a baj te mindig itt rinyálsz nyávogsz, de tenni nem teszel semmit, csak kifogásokat keresel még most is, akkor nem tudom min csodálkozol

megérdemled, hogy ez a helyzet, mert te magad teremted ezt meg, nem teszel azért, hogy más legyen, nem tudlak sajnálni, ha akarnál tudnál változtatni, de persze sírni könnyebb

2018. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem viseled nehezen, ha feltétlen nőtől kell.
2018. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
39%

Nem veszed észre, hogy az ördögi kör te magad vagy? :D

Próbáld már meg értelmezni azokat, amiket leírunk, és ne csak a hülyeségedet hajtsd. Szerinted mennyi értelme van ennek a mondatnak:

ahhoz, hogy ne legyek szegény, kéne pénz, és akkor nem lennék szegény, de nincs pénzem, ezért szegény vagyok. Ördögi kör ez is nem...?


További probléma az állításoddal, hogy ezzel is egy olyan gátat állítasz, amivel lemosol magadról minden felelősséget. Szerinted te nem vagy hibás azért, mert nincs barátnőd. A leendő barátnőd a hibás érte, mert ha lenne barátnőd, akkor könnyebben tudnál barátnőt keresni...

De elszomorítalak: ha lenne barátnőd se változnál meg, csak annyi történne, hogy van barátnőd. Ezen az önsajnáltatós személyiségeden nem változtatna. Nem változtatna azon, hogy jelenleg valami szar neked, és ahelyett, hogy változtatni akarnál rajta, csak idiótábbnál idiótább kifogásokat gyártasz.


Mennyivel jobb neked az, hogy itt sajnáltatod magadat, mint hogy tegyél az életedért egy keresztbe szalmát és elmenj valahová, ahol lehet emberekkel ismerkedni?

2018. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!