Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy tekintettel...

Miért van az, hogy tekintettel vannak a férfiak a személyiségproblémás nőkre, istápolják, pénzelik őket csak azért mert szépek, igazat adnak nekik. Fordítva a szép nők mikor vannak tekintettel a férfiakra, vagy mikor pénzelik őket?

Figyelt kérdés
Hát arra nem képesek , hogy ingyen önzetlenül lefeküdjenek velük. Hogy várhatnánk el, hogy ennél többet is adjanak? Megértem a sok mellébeszélést, hogy biológia, meg nőből vannak stb. De ezek pont ezért lettek ilyen válogatósak, mert elvannak kényeztetve. Miattuk van sok szegény férfi egyedül.
2018. júl. 12. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert a lányoknak nunijuk van, a fiúknak meg kukijuk.
2018. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A sok "szegény" férfi, aki egyedül van, talán letehetne a pénzéhes plázacicákról és leállhatna egy normális nővel.
2018. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak a normális nő az a rondábbak közt van javarészt és mivel nem kap elég like-ot, azért nincs nagy arca. Olyan nőt kéne megismerni, aki jól néz ki és alkalmazkodik.
2018. júl. 12. 21:18
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Igyekeznek a többi férfi fölé licitálni, hogy így megkaphassák a nőket. Nőkre amúgy is túlkereslet van, így nem kötelesek elmenni azokkal a férfiakkal akikkel közösen kéne jövőt építeni, hanem inkább olyanokat választanak akik már elértek valamit. Ez már szerintem kimeríti a prostítúció fogalmát, de nyilván ez sem fogja érdekelni a kérdéses nőket. Szóval a nőnek lehet kb bármilyen személyi defektje simán találhat valakit, nem számít hogy szoc fóbiás depressziós... ezek a kiéhezett férfiak tuti, hogy akkor is felkarolják és pénzelik őket, csak azért, hogy együtt legyenek.
2018. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#2


Ugye itt a “normális“ nem egyenlő valami padödő hasonmásverseny győztessel, kb. olyan jellemű, mint nagyanyám baráti köréből Mirci néni vagy az általános középkorú nők akik olyanok mint a sárkány?

2018. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért várjátok el, hogy más áldozza fel az igényeit külső vagy belső tekintetében azért, mert egyébként ti egyedül haltok meg.

Ez a ti problémátok, ha nem tetszik a magány, akkor álljatok ti máshogy a párkereséshez. A világ nem fog körülöttetek forogni.

2018. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

A normális alatt pl magamat is mondhatnám. Nem vagyok csúnya, de sose érdekelt, hogy a pasiknak mennyi pénze van. Nekem legyen pénzem, ne eltartott legyek. Én egyenlő szeretnék lenni a párommal.

Egyébként ez fordítva is működik. Sok férfi azért nem jött a közelembe sem, mert rámnéztek és "túl jól néztem ki, ahhoz hogy normális legyek". Wtf?

2018. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Visszatért a bombanős idióta. Rég láttalak errefelé. Mi van veled? Még mindig csóró vagy? A farkad megnőtt már, vagy még mindig olyan picurka mint eddig? Most is odavagy még az énb Alexáért és még mindig nem fogtad fel, hogy az nem a valóság? Hát a kommunizmussal hogy állsz mostanság? Még mindig az anyucid az egyetlen nő aki szóbaáll veled? Voltál az elmúlt hónapokban valami jó helyen, vagy továbbra is csak a gyár és a szobácskád jelenti neked a világmindenséget?
2018. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
6-os na épp ez az... nekik nyugodtan lehetnek igényeik,de teljesen megsértődnek hogy a másiknak is van .... tudod,más szemében a szálkát is de a sajátban a gerendát sem
2018. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
9-es Ne írkáljál már hülyeségeket, legtöbben kiegyeznénk a szintünknek megfelelő nővel, de ti nem arról vagytok híresek, hogy azonos szinten lévő férfiakat választanátok. Ezen nem fogok megsértődni, lehet nőként én is így cselekednék, de ez akkor is igazságtalan.
2018. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!