Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kell csinálni ahhoz, hogy...

Mit kell csinálni ahhoz, hogy szeressék az embert?!

Figyelt kérdés

Tudom nagyon hülyén hangzik a kérdés, de nem nagyon jöttem még rá. Annak idején azt hittem hogy tanulnom kell, legalábbis úgy tűnt hogy anyám ezt várja tőlem. Aztán ott volt a házimunka az apámnak volt a herótja. Aztán próbáltam minél inkább vicces lenni, mert a baráti társaságban az volt a divat. Voltam vallásos, mert a hívőket állítólag jobban szereti az Isten. Aztán próbáltam minél többet dolgozni, hogy emberszámba vegyenek. Ettől rohadt beteg lettem, konkrétan most haldoklok, és kb. mindenki leszarja, anyámat például nem érdekli, meg vannak akik nem hisznek nekem. Köztük a barátom is aki miatt a jelen helyzet kialakult.

Sajnos rengeteg bűnös, szexuális gondolatom volt a múltban, de igyekeztem kerülni, hogy ezeket meg is tegyem. Szóval nem értem miért kell úgy meghalnom hogy úgy érzem, még nem is éltem. 31/F


2018. júl. 13. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ez kissé zavaros. Most akkor elvileg mitől is haldokolsz? A sok melótól, a barátod miatt, vagy mind a kettő, vagy most mi van??? Na mindegy a kérdésre válaszolva: Nem tudom mit kell csinálni hozzá. Engem sem szeretnek valami sokan. Pedig próbáltam én is sok mindent.
2018. júl. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem éltél, igazából ennyi a probléma.. Még megteheted :)
2018. júl. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fish1 ***** válasza:
88%

Szeresd önmagadat. Ha ez megvan, akkor tudod szeretni az embereket is. És ők viszontszeretnek.

Csak akkor kapsz, ha adni tudsz. Adni csak abból tudsz, amiből neked is van.

Viszont görcsösen megfelelni senkinek ne akarj, mert ez nem vezet jóra. Légy önmagad.

2018. júl. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó válasz adó ez félig igaz. Azért mert adni nem lehet nem tudsz mindenkinek szeretetet. Van aki nem vágYik ilyesmire. Érdektelen szerelem, a világ nem a szeretetre épül sajnos.
2018. júl. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Fogadd el magadat. Engem se szeretnek sokan mert szarkasztikus vagyok és önfejű és maximalista de van egy kedves,önzetlen és törődő oldalam is amit kevesebben ismernek. Nem mások véleménye határozza meg az emberséged.
2018. júl. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

- Legyél ápol

- Legyél kedves, barátságos

- Legyen moralitásod, az nagyon jó ha már hívő vagy

- Csináld amit szeretnél csinálni(karrier), vállald fel magad, védd meg magad/ne törődj vele ha másnak nem tetszik(önbizalom innen ered). Legyenek elveid amikért kiállsz

- Legyél boldog, jó hangulatú(belülről ered), keresd a jó emberek társaságát akiknek a barátja szeretnél lenni és szeretettel nyílj feléjük - adni kell mielőtt kapnád


Könyvek a kommunikációról, sorrendben haladj:

1. Dr. Henry Cloud & John Townsend - Határaink

2. Dale Carnegie - Hogyan szerezzünk barátokat és befolyásoljunk embereket

3. 6 pillars of self - esteem


karrierhez:

Gondolkozz és gazdagodj

Science of getting rich

Master Key System


moralitás:

[link]

[link]

[link]

[link]

+ a tízparancsolat


Az emberek olyan embereket(itt férfiakat) szeretnek akik önállóak, csinálják amit akarnak(legalitás határain belül) boldogok és nem hagyják hogy rossz emberek lehúzzák vagy kihasználják őket.


A kérdésben sajnáltatod magad, önsajnálat helyett vedd kezedbe az életed irányítását.

Gyógyulj meg minél előbb, hogy el tudd kezdeni ezekhez a munkát.

"Sajnos rengeteg bűnös, szexuális gondolatom volt a múltban" - mindenkinek vannak szexuális gondolatai, nagyon erős vagy, hogy képes voltál irányítani őket.


+ még első lépésnek nagyon jó ha elkezdesz sportolni/edzeni

2018. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
legyél ápolt*
2018. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Mibõl gondolod, hogy nem szeretnek?


A szeretet nem annyira bonyolult, nem föltétlenül azokra a megfeleléskényszeres dolgokra alapul, amit sokan listáznak.


Vannak akik bemesélik ezt maguknak, mert nem kapnak elegendõ figyelmet, nem “a világ középpontjai”, ez fáj nekik. Elég gyerekes és nyálas probléma. A szeretettel kapcsolatba rá kellett jönnöm arra, hogy habár sokan szeretnek, nem várhatom el senkitõl, hogy “talpnyaló” modjára szeressen, imádjon és minden érdekelje velem kapcsolatban. Azt eltudom fogadni, ha nem vagyok mindig érdekes, nem kell feltūnõsködnöm. Ettõl még nem fogok drámázni azon, hogy nem szeretnek (mint azt sokan teszik).


A leírásod fura. Mitõl haldokolsz? Mibõl gondolod, hogy azért nem hisznek neked, mert nem szeretnek? A kettõ közt nincs òsszefüggés. Lehet, hogy szeretek valakit, de attól még nem hiszem el az érthetetlen, zavarosan magyarázott baromságokat, amiket mond. Rosszul értelmezed a szeretetet. Nem azt jelenti, hogy mindent elhiszek, amit mondanak. Valahogy nem jól gondolkodsz.

2018. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

Kommunikáción múlik az egész. Úgy kell tudnod önmagadat adni, hogy az másokbak szimpatikus legyen. Meg kell találni azt az egyensúlyi pontot, ahol élvezed a magadnak kialakított életedet, amit mások is vonzónak látnak.


Extrovertáltaknak utóbbira óriási szükségletük van. Szinte mindig prioritás náluk, hogy maguk köré vonzzák az embereket, de ezzel gyakran feladják önmagukat.


Introvertáltak pedig szeretnek ellenni a saját világukban, amit csak nagyon kevesen tudnak elviselni, de önmaguk.


Itt az a probláma, hogy senki sem tisztán ilyen vagy olyan. Mindegyik félnek vannak mindkét irányból szükségletei. Neked is valószínűleg... márpedig te óriási bajban vagy, mert sem az introvertált, sem az extrovertált feledért nem tudtál tenni.


Én azt javaslom, hogy előbb próbáld meg kialakítani a saját magányos életedet, ahol legalább egyedül boldog lehetsz hobbijauddal munkáddal. Utánna ehhez hozzá lehet rakni a társaságot is, kiegyensúlyozhatod majd a személyiségedet.

2018. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A palacsinta jó ötlet,azt én is szeretem! :)
2018. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!