Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mások is vannak így mint én,...

Mások is vannak így mint én, hogy szeretnék pl strandra, moziba stb helyre menni, de nincs kivel ezért inkább nem megy sehova?

Figyelt kérdés

Én 21 éves fiú vagyok, de egyedül nem akarok menni ilyen helyekre.


Más is van így?


Üdv.


2018. júl. 14. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Én is szeretnék, csak lusta vagyok, mint egy szőnyeg :|
2018. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan ez a helyzet.
2018. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Megmondom őszintén nálam nem csak arról van szó, hogy nem szeretnék egyedül elmenni valahova, hanem félnék is, ha nincs mellettem senki... Csak a szüleimmel mozdulok ki időnként, de néha örülnék egy közel velem egykorúnak is. 17/L
2018. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Hülyeség. Egyedül jártam ilyen helyekre, és igy ismerkedtem meg emberekkel, köztük kapcsolatra is tettem szert...
2018. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Én is így vagyok vele.
2018. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Én is így vagyok. Lesz valaki nyáron balatonon? Itt keresek társaságot új helyek felfedezéséhez 🙂
2018. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Igen, én is így vagyok vele.

19/L

2018. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Elég szar egyedül menni látni, hogy milyen jól múlatnak mások, de képtelen vagy nyitni feléjük, mivel úgy látod nagyon bezárják a kört, és nem hagynak lehetőséget arra, hogy közeledj bárkihez is


vigyél vmi olvasni valót, én múltkor gitárt vittem, de eléggé frusztrált, hogy odajött pár fura szerzet úgy hogy ez volt az utolsó ilyen


24

2018. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem, szeretek egyedül lenni. Nekem az lenne a stressz, ha be kéne csatlakozni egy már kialakult társasághoz.


Hidd el, sok-sok év múlva meg fogod bánni. Nevetni fogsz magadon, hogy volt két lábad, pénzed, kedved, csak nem fogta senki a kezed, ezért mennyi mindenről lemondtál.

2018. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én néha elmegyek egyedül. Legalább nem kell alkalmazkodni senkihez.
2018. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!