Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetnék boldog, ha...

Hogyan lehetnék boldog, ha senki sem szeret?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretethiányos vagyok!Ugy érzem senkinek sem vagyok fontos.

És igy belegondolva nagyon fáj.A sirás kerülget.

Szomoruan telnek napjaim. Sokat gondolok az öngyilkosságra!

Nem tudok igy boldogan élni.

Még édesanyám sem volt sosem,hiszem 2 éves koromban elhagyott.Nincsennek barátaim és barátnöm sem volt soha!

Köszönöm,hogy elolvastad!

F/24



2018. júl. 21. 23:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nagyon megható írás, szépen vallasz a lelki fájdalmadról,magányodrol.Hogy mit lehetne tenni,hogy ez az állapotod megváltozzon?Nos,nagyon nehéz kérdés. Valószínűleg édesanyádtól történő hirtelen,korai elválás ut vissza.A csak félig meddig tudatos éned szenvedhetett el egy olyan csapást akkor,amit a tudatos,felnőttkori énnek kellene feldolgoznia.Az már egy pozitivum,hogy itt megnyíltál,kezdetnek nem rossz.Másodszor, ha a sírás kerülget,ne fojtsd vissza,ha teheted,vonulj el egy félreeso helyre és sird ki magad nyugodtan.Esetenként időlegesen segíthet, hogy megszabadulj a feszultségektől.Nem tudom,mennyire vagy vallásos,de ilyen esetekben a jézusi példához való fordulás is segithet.Azt lenne jó tudatositani magadban,a gyermekkori traumak ellenére nincs megírva sehol,hogy neked így, ilyen melankolikusan kelljen élni az életed. Hallgass előadásokat szakemberektől a témába vonatkozóan:Bagdy Emoke,Almási Kitty stb.
2018. szept. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!