Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félnótásnak fognak nézni, ha...

Félnótásnak fognak nézni, ha egyedül megyek el egy népszerű fürdőhelyre?

Figyelt kérdés
Az egyedülléttől kissé, de nem vészesen bedilizett fickó vagyok és mivel nagyon régen nem voltam már sehol sem, ezért úgy döntöttem idén mindenképpen elmegyek akár teljesen egyedül is. A programot kitaláltam, unatkozni nem fogok, az odáig teljes rendben van... De ha megjelenik ott egy 35 éves, egyébként csak egy kicsit csúnya bolond férfi és begyalogol jó messzire a langyos vízbe miközben tart még a naplemente, a strandolók nem fognak furcsa szemekkel nézni? :-D Nem fognak szemmel verni vagy megkövezni, mert egyedül akarok fürdeni? Kérlek benneteket ne mondjátok, hogy keressek egy hozzám való hibbant lányt/nőt, mert sajnos nincs olyan. Aki buta, hozzám túl okos; aki okos, hozzám túl buta és nem tudják mi a szerelem. És ez különben sem társkereső, meg nincs is olyan társkereső ami kifejezetten agyilag zokniknak készült volna. :-) De ha lenne is olyan lány/nő nem lenne pénze vonatjegyre, még diákjegyre sem ami olcsóbb. Rettenetes, nem tudom mit csináljak... A Holdon egyébként van erdő csak nem látszik... Budapesten is van erdő, onnan vitték fel a facsemetéket lifttel a Holdra...
2018. júl. 23. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2018. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én az ostoba kérdésed miatt nézlek félnótásnak.
2018. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Van pénzem vonatjegyre. :D De már régóta nincs diákigazolványom, így diákot már nem kérhetek.

A Holdon szőlő is van, és az unikornisok szüretelnek. :D

2018. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó remélem nem hiszed magadról hogy vicces vagy :/
2018. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legalább valakinek van humora és vette a lapot, akár poénból írtam akár nem... Ez nagyon szimpatikus...
2018. júl. 23. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:

#4, nem hiszem, hanem TUDOM! 😁😁😁😁😁

Hinni a templomban. :)

Különben is voltál már a Holdon? Láttad, hogy nem az unikornisok szüretelnek hanem a marslakók? :)

2018. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Különben meg ha már az embernek humora sem lenne, akkor megette a fene.

Képzeld #4, én a saját nyomorúságos életemen is kacagok.

2018. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!