Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Gáz", ha 17 évesen még...

"Gáz", ha 17 évesen még senkivel sem volt kapcsolatom? F

Figyelt kérdés
És az a helyzet, hogy igazából nem is ismerek olyan lányt, aki úgy tetszene. De az osztályban szinte mindenkinek van / volt már. emiatt elég kellemetlenül érzem magam.

2014. jún. 4. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem se volt 18/f :P és nem érzem gáznak :)
2014. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zoé970 ***** válasza:
76%
Én véleményem szerint nem gáz.Sokan vannak úgy hogy nem fogja meg őket így senki.
2014. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért nem tetszik neked még senki,mert nem ismersz engem:D.....:)))))(((((((
2014. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
egyáltalán nem, mindennek eljön az ideje :) ne érezd magad kellemetlenül emiatt :) előbb-utóbb jön majd egy lány, aki elcsavarja a fejed :D
2014. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne érezd magad kellemetlenül de nyugtasd meg magad, hogy normális |szűz| lányt akit nem rántottak szét olyat nem fogsz találni ha a szépséget is figyelembe veszed!
2014. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Áh, nyugi majd túllépsz rajta. :) Szerintem nincs olyan hogy gáz, csak olyan hogy magánügy ;)


Egyébként nekem sem volt még és néha én is elgondolkozok rajta, hogy mi lenne ha, de rájövök hogy nincs is rá igazán igényem, valamint nincs is olyan srác a környezetemben akivel megérné megpróbálni, akkor meg minek erőltetni. :)


18/L

2014. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még kapcsolatom, és én is 17 éves fiú vagyok :D
2014. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem gáz , csak későn érsz :)
2014. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Későn érik? Max a cseresznye érik későn.Én inkább azokat mondanám későn érőnek,akik fűvel-fával lefekszenek,mert majd ők is eljutnak idáig,hogy kapcsolatot akarnak,és nem dugótársat,Ez csak idő kérdése.
2014. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nekem van olyan 24 éves haverom aki jól néz ki, ad a külsejére, jó a szövege, és még neki sem volt kapcsolata. Ha az ember nem érzi úgy hogy kellene neki valaki, akkor nem kell erőltetni. Majd idővel találsz magadnak olyat, aki iránt komolyabb érzelmeket fogsz táplálni. Kényszerből ne gyere össze senkivel, csak azért hogy "legyen barátnőd". Ez baromság, hidd el nekem.
2014. jún. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!