Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van szeretethiányom?

Miért van szeretethiányom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves vagyok. Még soha nem volt egy tartósabb rendes kapcsolatom se, a leghosszabb 1 év volt, kissebb szünetekkel,de volt pár rövidebb is..a lényeg az hogy valamiért annyira hiányzik hogy valaki szeressen, és törődjon velem. Bárhol vagyok bármi történik nem vagyok teljesen boldog emiatt. Már néha azon gondolkodok a volt barátomnak írok fogadjon vissza, csak hogy ne legyek egyedül. Pedig megbántott és nem szabadna, de ezt is megbocsájtanám. Mitől lehet ez? És hogy múlik el? Nem akarok hisztis könyörgő liba lenni aki nem tud egyedül megélni. És kérlek ne ítéljetek el, nem vagyok könnyű nőcske aki csak úgy adja magát emiatt, annyira nem gáz a helyzet. Inkabb a szeretet hiányzik nem pedig az hogy lefeküdjék valakivel.
2018. júl. 29. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem soha nem szeretett senki és majdnem ugyanannyi vagyok mint te.

Ez van.

2018. júl. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy visszamész a volt barátodhoz muszájból, nem biztos hogy szeretve leszel.

Nem az a baj, hogy ha valaki visszamegy az exéhez, mert akár működhet is, de ennek olyan kényszer szaga van...

26/f

2018. júl. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem rendelhető, sőt butaság, hogy tehetsz érte..ki kell fogni.
2018. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem még senkim se volt, bennem is borzasztó nagy a szeretethiány. Valahogy túl kell ezen lendülni, ne a volt barátodtól várd a szeretetet, aki már nem adná. Békélj meg a helyzettel, magaddal és próbálj a környezetedből erőt meríteni (család, barátok), amíg nem jön olyasvalaki, aki érdemes a törődésedre és viszont. :)
2018. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs baj, érző emberek vagyunk, szeretetre szüksége van az embernek. Egy virtuális ölelés neked :) Remélem mihamarabb sikerül új párt találnod. Az exedhez pedig semmiképp ne menj vissza. Mellesleg nézz szét a környezetedben. Lehet, hogy az a valaki, aki téges mindennél jobban szeretne, az ott van körülötted, csak nem veszel róla tudomást. Viszont alkoholba, cigibe, drogba semmiképp ne menekülj!!! Minden jót :)
2018. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudom a választ. De inkább más pasit keress
2018. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!