Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan valtoztathatnek ezen?

Hogyan valtoztathatnek ezen?

Figyelt kérdés
17l vagyok es ez a nyar nagyon szar. vegleg osszevesztem azzal a barati tarsasaggal akikkel kb egesz eletemben egyutt mentem mindenhova es most nincsen senkim. ez elott eltem a rendes tini eletet de most magamra maradtam. akik vannak mas barataim ok vagy nagyon messze laknak tolem, vagy antiszocok es arra sem tudom oket ravenni, hogy elmenjunk valahova meginni egy kavet. Nem tudom mit tehetnek. nagyon hianyzik az a pezsges es akarhanyszor eszembejut hogy nemreg meg milyen jo volt, sirhatnekom van. persze az lenne a megoldas ha megismernek uj embereket, de nincs ra lehetosegem, ugyanis itthon ulok es egyedul nem fogok beleindulni a nagyvilagba.

2018. júl. 30. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen emberrel barátkoznál szívesen?
2018. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel
2018. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyitott és pozitív fiatalokkal
2018. júl. 31. 00:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy? Melyik megye??
2018. júl. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Milyen korosztályban barátkoznál?
2018. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!