Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehetne ezen változtatni?

Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Egy ideje öngyilkos gondolataim vannak, most vagyok abban a korban, hogy átértékeltem az életem, és rájöttem, hogy az életemnek tulajdon képen semmi értelme. Semmi olyan nincs, és soha nem is volt ami miatt élnem kéne. Tragikus gyerekkor, minden ember utál és nincsenek barátaim, pedig nem bántottam senkit. Egyszerűen antiszociális vagyok és mindenki utál ez miatt. Az anyukám sem szeret mégis tönkre tett és kiirtotta belőlem a reményt és a szeretet. Nagyon rapszodikus és ez miatt én állandóan negatív vagyok vele, észre vette, hogy nem szeretem. Sajnálom ez miatt de a múltat nem tudom elfelejteni. Ha esetleg mégis valaki megszeretne én azt is kiirtom az életemből. Nem tudok szeretni és nem engedem, hogy engem szeressenek.

Nagyon sok gondom van főleg saját magammal, és rengeteg traumám. Nem látom az élet értelmét, nekem legalábbis nincs. Aminek régen örültem ma már annak se tudok. Próbálok az élet apró kis dolgainak örülni, de nem megy.

Se család, se barátok, semmi. Egyedül vagyok.

És sajnos minden ami jó volt bennem már azt is kiirtották a hamis barátok, anyám, és mindenki aki bántott.

Valaki valami okos, ötlet, hogy van e erre megoldás?

Öngyilkos még csak azért nem lettem mert azt várom, hogy történjen valami amitől nyugodtan távozhatok és tudom, hogy nem fogom megbánni.


2017. dec. 23. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátkozzunk és máris lesz egy barátod :D
2017. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress baratnot.
2017. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Néhány sor után lelőnélek, de inkább szegődj el afrikába vadakat kihajtani a bozótból s kis szerencsével levadásznak véletlen...


Hallottad már, mindenki saját életének-boldogságának kovácsa.

Emeld fel popód s változtass, ha változást akarsz...vegyél egy kutyát, de ne akasszad fel, ha örül neked, inkább örülj neki te is s így tovább...

2017. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én meg az érzelmi analfabéta fajtádat lőném le

nyugodtan mondogasd egy beteg embernek, aki segítségre szorul, hogy vegyen erőt magán és változtasson az életén. majd meglátjuk mire mentél vele, tes

a kérdezőnek pedig; keress fel egy pszichológust, mielőtt teljesen magadba roskadsz. segíteni fog, higgy nekem.

2017. dec. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4


Ez nem beteg, hanem ordas módon lusta, hiszen egy beteg ember még a megoldásra sem sejti, ő meg tudja;)

Érted, dr simike:D

2017. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeretem amikor olyan emberek pofáznak a depresszióról, akiknek fogalmuk sincs róla. Legközelebb maradj csendben - és tanulj meg fogalmazni -, jobban jársz.
2017. dec. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 6


Dr belepofa, te jobban tudsz mindent, de tudod, le vagy sz@rva akkor is;)

2017. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De kvara tudod h mit tudok en a depressziorol, es kvara nem ismered az eletem remelem igy jarsz mint en. Csak fele ennyit elj at mint en. Roha,dek..
2017. dec. 26. 22:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Látod, ameddig ennyi gyűlölet van értelem helyett benned, le vagy te is sz@rva önsajnálatoddal-önsajnáltatásoddal s nem csak részemről, hanem minden normális részéről...te, Hókuszpók:DDD
2017. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ennek is oka van, hogy ennnyi gyülölet lett bennem, innen is látszik, hogy nem önsajnálatról van szó
2017. dec. 27. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!