Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Léteznek még rendes lányok?

Léteznek még rendes lányok?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik kedvesek,jószívűek,nem beszélnek csúnyán,mindenkihez van egy jó szavuk,szeretik az állatokat,a gyerekeket és szeretnek segíteni másokon.Bárcsak megismerhetnék egy ilyen lányt.
2018. júl. 31. 11:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Léteznek, de nincsenek sokan.
2018. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Bennem bízhatnának.De ezt csak akkor tudnám bebizonyítani ha kapnék egy esélyt.
2018. júl. 31. 11:19
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Az olyan lányok, akik alapból rendesek, de a csalódások miatt nem bíznak senkiben, azok nem is nevezhetők rendesnek. Nekem ezer meg ezer csalódásom volt, mégis adok minden új megismert embernek esélyt és nem bélyegzem meg őket csak, mert előttük rossz emberekkel futottam össze.
2018. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
5%
Nekem volt egy normális lány az életemben, de sajnos nem tudtam megbecsülni és ő sem bizott bennem.
2018. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Bárcsak az én életemben is lenne egy normális lány.Kell,hogy legyenek még rendes lányok,akik arra várnak hogy találkozzanak egy rendes fickóval.
2018. júl. 31. 11:28
 6/25 anonim ***** válasza:
25%

Saját tapasztalat:

Addig lesz rendes lány, amíg összejönnek egy gazdag top10-es férfival. Akkor férfi pénzével feltuningolják (pl:drága öltözék,plasztika,szőke haj..stb) magukat, olyanok lesznek mint a többi nő. :(

2018. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
Léteznek persze. A mesében.
2018. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7-es egy rendes lány ha szereti a fiút akivel együtt van nem hagyja ott egy gazdag pasiért sem,hanem azt mondja neki:"Bocs,de nekem már van barátom és ha nincs is annyi pénze mint neked én szeretem és vele szeretnék maradni."
2018. júl. 31. 11:48
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Nem beszél csúnyán? Majd akkor legyen elvárás, ha mutatni tud bárki is olyan 12 év feletti srácot, akinek egyetlen trágár szó sem hagyja el a száját soha. Az kimaradt a leírásodból, hogy lehetőleg kakiljon epret.
2018. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Kihaltak még idő számításunk előtt 2000-ben.


Milyen hülye kérdés ez, persze, hogy vannak.. istenem..


24F

2018. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!