Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért mondom ezt minden lánynak?

Miért mondom ezt minden lánynak?

Figyelt kérdés
Ó, gyönyörű ragyogó kis csillagom, aki a magasságos türkizkék fellegekből közibénk leszállottál, most orcádra hintem a tündérek rózsáinak illatos csókját! Kívánom, hogy életed egésze minduntalan álomszép boldogságban teljen és sohase szenvedd szükségét az elbűvölő szeretetnek! És most jöjj, hajolj keblemre drága s édes füleddel hallgasd meg szerelmes szívem dallamát! Búbánat mely minket övezett mostmár a múlté, hiszen harmatos lelkünk összeér és együtt ülünk az örömteljes naplementében, ameddig a tavon ezernyi arany madár mind a Te tiszteletedre lejti mesés varázstáncát.

2018. júl. 31. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az első mondatod elhangzása után kimenekülnék a szobából, és felhívnám a mentőket.
2018. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert lelketlen, kiüresedett és sivár vagy.
2018. aug. 2. 09:59
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se lelketlen, se sivár, se kiüresedett, férjem van, akibe szerelmes vagyok, gyerekeim, akkiket imádok.

Csak éppen MA élek, és nem a XIX. század elején.

És ha te "minden nőnek" ezt mondod, abból az jön le, hogy egyik sem kér belőled ilyen szöveggel

De ez még trollkodásnak is gyenge.

2018. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13: Igazad van, bármi is legyen Te vagy az okosabb! Fejet hajtok lenyűgöző nagyságod és istennői mivoltad előtt! Térdre borulok előtted, hogy lásd mekkora hatalmad van, a szolgád vagyok, azt teszel velem amit csak akarsz! Hahaha! 😃😃😛
2018. aug. 3. 08:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de szerintem a többségnek igaza van. Minden lánynak jól esnek a kedves szavak, viszont ez egy kicsit már erőltetett nekem. Ha kicsit rövidebb lenne, és kevesebb benne a nyáladzós rész, akkor elfogadható lenne.
2018. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!