Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a társkeresésnek, az ismerkedésnek?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy az ismerkedés nem vezet sehová és soha nem fogom megtalálni a hozzám illő lányt.
2018. júl. 31. 21:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Én néha feladnám,csak nem tudom
2018. júl. 31. 22:35
 22/28 A kérdező kommentje:
20-as akkor Te jó nő lehetsz
2018. júl. 31. 22:41
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem aludjunk. Jó éjt. :)
2018. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Gondolj bele ép ésszel!

Ha nem csinálsz semmit,ha feladod ugyan olyan szar lesz vagy még rosszabb,mint most!

Viszont,ha próbálkozol nagyban nö az esélyed arra,hogy megváltozik az életed!

Kérdem én nem éri meg?Nem éri meg esélyt adni magadnak?

Nem éri meg hajtani,küzdeni egy szebb jövöért?

2018. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Pont most írt egy nő e-mailba.
2018. júl. 31. 22:49
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha valaki képes belátni, hogy nem társasági ember és senkinek nem fontos, akkor vagy megőrül vagy éldegél magányosan. Nekem se volt könnyű ezt belátni, elfogadni, de ilyen az élet. Akiknek megy a ismerkedés, azoknál gyakran a konfliktus és a csalódás is gyakori, azaz annak sem egyszerű.
2018. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%

Volt egy életszakaszom, amikor én is így gondoltam, csak nőként. Egy hosszabb kapcsolat után, ami csúnya véget ért, kb. 3 évig tengtem-lengtem és ugrottam egyik lepke életű kapcsolatból a másikba.

Totál kiégtem és elvesztettem minden reményemet, motivációmat. Jó eséllyel érződött rajtam a kétségbeesés (mégha akkor ez nem is tudatosult bennem), ezért sem sikerültek azok a kapcsolataim.

Aztán tartottam egy kis szünetet, amikor próbáltam rendbe szedni magam, normalizálni a gondolataimat, tudatosítani, hogy mit szeretnék, hova tartok. Ahogy újra önmagam lettem, nyitni és nevetni kezdtem, elengedtem a kényszerességemet, betoppant az életembe a párom, lassan férjem.


Én jelen pillanat úgy látom, hogyha az a 3 év nem lett volna az életemben, akkor most em tudnám annyira értékelni őt, amennyire értékelem!!! Kellett ez az időszak ahhoz, hogy most jól menjenek a dolgaim.


Ennek is megvan az előnye és aki próbálkozik, annak előbb-utóbb besétál az életébe a nagy ő.

2018. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
67%
Amikor hobbin, közös érdeklődésen, ismerősödön keresztül próbáltál ismerkedni, akkor mi volt a baj?
2018. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!