Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek sincs értelme a...

Szerintetek sincs értelme a társkeresésnek?

Figyelt kérdés
Ha az embernek nincs jó fizimiskája, kigyúrt, hibátlan teste, diplomája, és nem gazdag, akkor jobb, ha nem próbálkozik. 38/F

2018. jan. 11. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jó külsőm, nem vagyok kigyúrva, a testemen sok a hiba, borzalmas tanuló voltam, csóró vagyok, és van barátnőm.
2018. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
38 évesen, ha ennyi eszed van, akkor ne csodálkozz, ha hamar lefő a kávé :D
2018. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A kigyúrt testtől engem kiráz a hideg, nekem az aztán biztos nem számít hibátlan testnek. Az mindig nagyon mű.


Az igazi nagy probléma, ha egy férfinek nincs önbizalma. Annál kiábrándítóbb nincs, szerintem fontosabb a pénznél.


A pénz nem lényegtelen egy nő számára, ugyanis tudat alatt mindenki a leendő utód felnevelési esélyeit latolgatja és nem árt, ha nem halnak éhen, ha a nő fizetése kiesik. De vannak fokozatok. Van nő, aki arra utazik, hogy eltartsák és nem hajlandó főzni, se dolgozni, akkor se, ha nincs gyerek. Aki ilyen nőt akar, az meg is érdemli.


Rég rossz, ha 38 évesen még csak itt tartasz, ezeknél a gondolatoknál.


Szerintem az önbizalomhiányod sokkal nagyobb gond, mint bármi más. Egy férfiben igenis a legvonzóbb a kisugárzás, az érzés, hogy mellette biztonságban vagyok, mert megvéd, mert gondoskodik rólam. Egy nő akkor lesz szerelmes, ha ebben hihet. Ehhez kell erő, testi, de lelki erő is, egy normális szakma, nem feltétlen diploma (ma egy fűtésszerelő százszor biztosabban eltartja a családját, mint egy diplomás), de fontos az intelligencia és az, hogy ne legyen a nő jóval tanultabb. A nő fel akar nézni a pasira, de ha a pasi épp az osztást-szorzást gyakorolja vagy nem tud helyesen írni, annál kiábrándítóbb nincs.


Amúgy meg nem próbálkozni kell, mert a direkt dolgoktól mindenki elmenekül. Ismertségeket kell kialakítani, társaságba járni, ahol lehet másokat megismerni elköteleződés veszélye nélkül. Az a jó, ha egy vonzalom magától kialakul, anélkül, hogy a két fél ezt akarta/kereste volna.

2018. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha arra várnék, hogy magától legyen vonzalon, akkor max az idősek otthonában alakulna valami. Manapság manipuláció, megjátszás, színészkedés nélkül nem lehet sikert elérni, ha átlagos az ember fia.


A kávé meg gyorsan jöjjön le, szeretem.:D

2018. jan. 12. 01:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Te esetedben azzal van a baj, hogy ostobán gondolkodsz, és ezt a nők nem szeretik!

Nem vagyok kigyúrva, nem vagyok gazdag, nincs diplomám, és van egy bomba feleségem, mondjuk én nem is vagyok ennyire buta.

2018. jan. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetnek olyanok, akiknek nincs. Én is letettem róla már, nem ismerkedem egyáltalán, és nem tartom valószínűnek, hogy valaha is fogok. Most ez úgy hangzik, mintha elkeseredésemben mondanám ezt, de hideg fejjel is tudok gondolkodni, és így is arra jutok, hogy nem éri meg. Egyszerűen olyan minimálisak az esélyeim, amelyekkel nagyon sok időbe és erőfeszítésbe kerülne ismerkedni, ami nem érné meg. Még ha valaha össze is jönne valami ilyen esélyekkel, nem okozna annyi örömöt, hogy kompenzálja a renegteg befektetést. Persze akinek a társ a minden, annak érdemes törnie magát, de én szeretek egyedül is lenni, és csak olykor-olykor éreztem magam rosszul miatta. Mostanában meg elkezdtem prostikhoz járni. Nem szégyenlem, az én esetemben szerintem nagyon is értelmes lépés, jobban is érzem magam tőle. De minden ember más, sokaknak tényleg nem érdemes feladni, csak az a baj, hogy mivel a többség csak társas életben tud gondolkodni, azt hiszik, h nekünk introvertált remetéknek is ilyennek kellene lennünk, máskülönben szomorú életünk lesz, ami viszont a megfelelő tájékozottságból adódó tévedés.

Szóval kérdező, ha ezt a kérdést az elkeseredettség inspirálta, ismerd meg magad, gondold át, hogyan képzeled el a hátralevő életed, és annak megfelelően építsd azt ki! És ami nagyon fontos, ha ez megvan, ne hagyd, hogy bárki lebeszéljen róla, mert sokan próbálkoznak majd... Járd a saját utad! :)

2018. jan. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, éppen azt csinálom a saját utamat járom.

Az is lehet, hogy a MGTOW mozgalom tagja leszek.


A válásom óta sem lettem kapcsolatfüggő.

Viszont az tény, hogy ez az egész nő-férfi kapcsolati mizéria, mint valami megfoghatatlan misztikum, túl bonyolult számomra.

Pedig programozóként elég bonyolult dolgokat valósítok meg. De a női logika vagy annak hiánya a sírba kerget.


Soha nem fogom megérteni a másik oldalt, mert ez egyszerűen képtelenség. Egyébként ők sem értik meg a férfiakat, ezért tök mindegy is.

A végső konklúzió számomra is az hogy ha nem megy, nem kell erőltetni. Sajnos nem vagyok gondolatolvasó, fogalmam sincs mi van a női fejekben, de lehet, hogy jobb is. :D

2018. jan. 12. 09:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon rossznak tartod a megjelenésed. Javíts rajta annyit, amennyire van lehetőséged! Pl. menj el szoláriumba és vegyél jó cuccokat, az se ártana, ha valamit sportolnál. Informatikus vagy, csak nincsen diplomád? Abbahagytad az egyetemet?

Ha lenne valami hobbid, akkor annak kapcsán találkoznál sok nővel. Pl. ha futnál és járnál futó versenyekre, vagy valamilyen klubba járnál, de akár egy tanfolyamon is lehet ismerkedni. Valamilyen közösségbe kezdjél el járni, akár klubba, akár egy gyülekezetbe, vagy akárhova! De addigis a neten is ismerkedhetsz!

2018. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, ha egy ilyen férfira nem vetik rá magukat a nők. Bennem sem keltene vonzalmat, ha egy férfi csak sírna és sajnálná magát, hogy ő milyen csúnya és buta meg csóró... Pedig lehet, hogy ha elfogadnád magad olyannak, amilyen vagy és nem másokhoz hasonlítgatnád magad, akkor teljesen normálisnak tartanának a nők.
2018. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:D Nem vagyok se csúnya, se buta, se csóró. :D

Nem is rinyálok, hanem egy olyan kérdést tettem fel, hogy érdemes-e..manapság még..ismerkedni...


Van fix egzisztenciám, elég jó fizuval, saját családi házam, kocsim, hobbim. Átlagos,

normál, fiatalos kinézetem van (valaki szerint még jóképű is vagyok, de ezt én nem tudom megítélni.)


A megjelenésem és ruhatáram biztos cserére szorulna, de kérdés, hogy megéri e a sok belefektetett energia és pénz, mert nem szeretném az ablakon kidobni a egy reménytelen ügy érdekében.


Magabiztosság az néha több néha a béka segge alatt van, hullámzik. A válásom és apám halála után egy hullámvölgybe kerültem, ez tény. A gyerekeimet ritkábban látom, amit nagyon nehéz megemészteni.

2018. jan. 12. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!