Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha az ember életében alapvetőe...

Ha az ember életében alapvetően nincs öröm, és semmi cél sem, akkor van értelme élni?

Figyelt kérdés

Mindig is egy szerencsétlennek éreztem magam, akinek soha nem sikerül semmi, úgyhogy egy idő után fel is adtam.


Ha azt mondanák nekem, hogy idézzek fel egy olyan emléket, ami nagyon jó volt, rohadtul nem jutna eszembe semmi. Abszolút semmi. Rossz emlékek annál inkább.


Sőt nem is igazán vannak emlékeim. Nem csináltam semmit gyakorlatilag, amit fellehetne idézni.


Míg mással, egy hasonló korú fiatallal egy hónapban 1000 különféle dolog történik, velem abszolút semmi.


2018. jún. 7. 14:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
ha ennyire sivár értéktelen az életed, akkor miért nem változtatsz rajta?
2018. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Összességében egészséges vagy? Ha igen, akkor húzzál a strandra, moziba, táncolni, kirándulni, beíratkozni mindenféle egyesületbe, stb. Én szívesen csinálnám ezeket, kár, hogy szívbeteg vagyok, így szinte egész nap feküdnöm kell. Szóval ne rinyálj itt, hanem tegyél valamit az örömökért.
2018. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Tedd össze a két kezed hogy egészséges és bármit csinálhatnál csak rajtad múllik de te inkább itt hisztizel...


Nekem egyik károm amputáltak deréktól lefelé teljesen lebénultam és kerekesszékben kell leélnem az egész életemet 14 éves vagyok és nagyon sokmindent szeretnek csinálni így de nem tudok... nem mindig tarthatok a barátnőimmel se ezen okok miatt de igyis rengeteg minden történik velem és boldog vagyok..


Szóval nekem itt ne rinyálj... hogy milyen szár az életed amíg nem kell katéterezni vagy pelenkázni és ki tudsz menni a saját két lábadon a wc-re...

2018. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Az örömöket nem felidézni kell,hanem megélni majd öreg korodban ráérsz ilyeneken agyalni hogy hú de jó volt...

Nem történik ám mindenkivel annyi dolog,mivel nem is keresik annyian a történéseket

Az élményeket keresni kell nem pedig vágyni utánuk


Egyébként nekem sem pörgös az életem,de számomra ez megfelel,ha a tiéd így nem jó akkor pedig változtass,mozduljál ki otthonról,keress új dolgokat hobbyt,munkát stb

2018. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Elnézést az elírásokért a 3. Voltam csak a telefonon belejavított
2018. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Csak arra nem gondoltatok, hogy egy mentálisan egészséges emberrel nem fordulhat elő az, ami velem.


Én pedig súlyos depressziós vagyok, szociális fóbiás, és enyhén autista vagyok.


Tehát hiába vagyok egészséges testileg, ha mentálisan pedig egy roncs.

2018. jún. 7. 15:00
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
szívesen elcserélném a depressziódat arra hogy nem tudok járni és csak egy karom van... most aztán igazán megsajnáltalak menj el egy pszichológushoz akkor ingyen van... -.-'
2018. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Keress apró örömöket az életben. Nem kell nagy csodákra várni. Nem mintha olyan sokat éltem volna már eddig, de barátaim soha nem voltak, általában a szobámban lapítok, a négy fal között, de így is feltalálom magam. Egy jó zeneszám vagy egy izgalmas film mindig felvillanyoz.
2018. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
#7es attól hogy ez a sorsod nem kene egy bunkó, vidéki parasztnak lenni. Ez a stílus ahogy beszelsz a kérdezővel, felháborító!!!
2018. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy pont nekem mondja a hetes, mikor pont hogy ő sajnáltatja magát.
2018. jún. 7. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!