Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen megváltoztatott...

Teljesen megváltoztatott aztán hazament én meg hétvégente rajta örlödök, voltál már így?

Figyelt kérdés

Előzmény:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



Spoiler! Beleszerettem de ő sose akart semmit, csak azt éreztette velem, hogy rám vár.



Előtte szerettem sorozatokat, filmet nézni sose facebookoztam egy darab képem se volt fent évekig, messengeren is csak tesómmal beszéltem, bent ültem a házban egész hétvégén és nem érdekel a világon semmi. Max hétvégén elmentem még biciglizni de azt is már kezdtem unni.



most meg hétvégén csak a rohadt facebook meg milyen képet tegyek fel ilyenek... messengert bújom meg olvasgatok, hogy mit rontottam el. És teljesen hidegen hagynak a filmek, alig bírok bent maradni a házban hiányoznak a beszélgetések, nevetések és ölelések...



lassan túl vagyok rajta, facebookon néha beszélünk de akkor is én írok neki ő meg allig válaszól, tottál nem érdeklem.


23/F



2018. aug. 4. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szakíts meg vele minden kapcsolatot!

Csak így tudod sajnos elfelejteni.

Illetve beszélgess mással, más lányokkal.

2018. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne pazarold az energiád kislányokra!
2018. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok, van ment a zöld
2018. aug. 4. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!