Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok csinálni egyedül...

Mit tudok csinálni egyedül hétvégente Budapesten?

Figyelt kérdés
A barátnőim nagyrésze már párkapcsolatban él vagy családja van. Aki még nem, az elég komoly, nincs kedve buliznur, pihenne már inkább. Nekem viszont folyamatos mehetnékem van, de nem tudom hová, vagy kivel. 26 éves lány vagyok. Mit javasolnátok? Esetleg van valaki hasonló helyzetben?Köszönöm előre is!

2018. júl. 16. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Túrás csoportok fészen, új hobbi, krav maga, stb.


De egyedül is lehet menni, én pl imádom azokat a hétvégéket, mikor a párom munkaúton van és egyedül lehetek :) - mondjuk félévente 3-4 alkalom.

2018. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fedezd fel a várost, menj sétálni,rengeteg új látnivaló van, ülj ki egy jó könyvvel a Dunához, múzeumok stb. aztán mikor elfáradsz, csinálj egy jó vacsit magadnak, este tegyél be egy jó filmet, és már pillanatk alatt is eltelt a hétvége és még fel is üdültél.
2018. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár én már jóval idősebb vagyok, mint te, de ha adatik egy-egy egyedül levős hétvégém, én a nyakamba veszem a várost és fotózok. Jó időben felülök a bicajra, és megyek amerre látok. Nyáron a bicajozást megtoldom napozással is, viszek egy jó könyvet, leheveredek és olvasok. Volt már olyan is, hogy beültem egy kerthelyiségbe salátázni és kávézni, és csak bambultam az embereket, és olvasgattam.
2018. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

“Aki még nem, az elég komoly, nincs kedve buliznur, pihenne már inkább. ”


Tehat kavezoban kiallitasra se menne el? Vagy te kifejezetten bulizni akarsz? Itt a nyar, menj fesztivalozni. 26 eves fiatal sajszi vagy. En 24 evesen egyedul fesztivaloztam, de mondanom sem kell, hogy sosem voltam vegul egyedul :D

Batrake a szerencse...

a pihenos baratokat meg hivd el kavezni, moziba stb amit amuy is szeretsz de megsem az ereszd el a hajam kategoria...


Csunyan hangzik de mindenkit arra hasznalj “amire valo” ;)

Ha van jogas baratnod vele jogazz, a mozizossal mozizz stb. Vagy ne! Tokmind1!


Just do it!

2018. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha Budapest, akkor Gellért-hegy, Margit-sziget, Hajógyári, vagy Kopaszi-gát... Bicaj, egy pokróc, jó könyv és irány.

Vagy tömegközlekedés, séta és egy szabadtéri kávé/vacsora valami jó kilátással rendelkező helyen.

Ha ezt már unnám, akkor Velencei tó. Akár egész hétvégére valami olcsó szállással, körbebicajoznám akár egyedül is, tök jó időközönként van kajálda, ahol lehűtheted magad.


Van párom, de sokszor azt kívánom bár megtehetném mindezeket egyedül is úgy, hogy ne kelljen máshoz alkalmazkodnom. Régen megtettem. Ma már hülyének néz a párom. :D Így ha hasonló igényem lenne, akkor barátnőkre fogom.

Megjegyzem lényegesen kevesebbet találkozunk a barátnőkkel, amióta mindenkinek megvan a saját élete, ez tény, de attól még ott vagyunk egymásnak és eljárunk együtt is mindenfelé.

2018. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, szerintem vagyunk ezzel így egy páran, akik épp nem vagyunk kapcsolatban és már a dolgozók életét éljük. Detó így vagyok csak 33 évesen. A legtöbb barátomnak párja van (sokuknak már gyereke is) és érthető módon a hétvégéket együtt töltik. Akinek nincs, az vagy külföldön van, vagy hétvégente hazautazik a rokonaihoz. Szóval barátokkal jobbára hétköznap tudok talizni, a hétvégéim meg szabadok.


Én sokat sétálok, vagy kinézek egy helyet / boltot/ múzeumot/ vásárt stb, amire kíváncsi vagyok, és elbattyogok oda. Esetleg elmegyek vásárolni magamnak valamit, vagy kitalálom milyen ételt szeretnék főzni, elmegyek megvenni a hozzávalókat, és recepteket próbálgatok. Olyasmiket csinálok, amire hétköznap nincs időm, vagy energiám. Moziba is simán elmegyek egyedül.

De persze nem egyszerű, ha mondjuk elmennék este valahová szórakozni és nincs kivel.

2018. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én konditerembe megyek, de ha épp pihenőnap van, akkor fotózni, esetleg vásárolni. Este meg film.
2018. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!