Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme az életemnek, ha...

Van értelme az életemnek, ha mindig egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jut hogy ki kéne szállni.Végleg.
2018. aug. 4. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rá a dolgokra. Ha lenne barátnőd egy csomó új probléma jönne vele. Akkor is lenne egy csomó rossz dolog, amit meg kéne oldani. A legjobb amit tehetsz, hogy mindenre teszel jó magasról, ne stresszelj, ne idegeskedj. Élvezd az életet, tegyél valami hasznosat az emberekért, állatokért, világért. Legyen értelme az életednek. Magától nem lesz. Azt neked kell adni neki. Az élet mindössze lehetőséget jelent, hogy ki mit hoz ki belőle, az azon múlik, aki megkapja ezt a lehetőséget. Eldobni viszont igen nagy pazarlás lenne és túl végleges. Rázd fel magad az apátiából, fiatal vagy, nagyon sok minden vár még rád, nagyon sok mindent tehetsz.
2018. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Megértelek, én is hasonlóan magányos vagyok. Ha szeretnél beszélgetni valakivel, írhatsz nyugodtan.
2018. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!