Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintem meg kéne halnom,...

Szerintem meg kéne halnom, értelmetlen élnem, ti is úgy vélitek, hogy semmi értelme élnem?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem.... 21 éves vagyok, egy érettségim van, ami sz*r, el vagyok hízva eléggé, nincsenek nagyon barátaim, semmi olyan nincs ami érdekelne, arról nem is beszélve, hogy tudom, akármit is változtatnék semmi értelme nem lenne, mivel mindenféleképoen egyedül fogok meghalni a nevetséges méretem miatt, lányok nevetnek a kis péniszen (11cm, nevetséges), saját család nélkül, egyedül megdögleni pedig nem akarok. Eddig csak anyám miatt nem öltem meg magam, de már kezdek nagyon gondolkozni rajta. Egyszerűen én vagyok a példa a "selejt" szóra. Szerintetek is semmi értelme szenvednem?

2018. aug. 4. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Dobd a kifogásokat és kezdj magaddal valamit. Róma sem egy nap alatt épült. Vért fogsz izzadni ha nekiállsz változtatni, de egy idő után élvezni fogod. Hasonló szarból másztam ki én is, ma pedig 28 éves vagyok, manager egy jól menő multinál, igaz egy kis hasam még maradt, de sokat keresek, egy csodálatos nő a jegyesem és totál boldog vagyok. Könnyebb feladni, de a siker íze sokkal édesebb.
2018. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Ne add fel barátom!

Küzdeni kell,mert semmi sincs ingyen!

Ha mégis,akkor azt az ember nem tudja igazán értékelni.

Keres 1 célt és szerezz motivációt minden napra!

2018. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Na ezt MOST hagyd abba! Ha csak sajnálod magadat akkor valoban nem fog változni semmi. Kezdj el mozogni, diétázni. A méret egy adottság, a jóból kicsit adnak, használni kell tudni, és a női reakciót kiismerni annyira, hogy jól érezze magát veled az ágyban.
2018. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan vagyok én is mint te. Csak en bena szar sovány es meg érettségim sincs.
2018. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem ez jobb kedvre szokott deríteni: [link]
2018. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező. Én 35 éves vagyok , nincs érettségim, mert tizenévesen hülyeségnek tartottam, inkább elzüllöttem! Mára megszenvedtem mindezt, kaptam egy csomó betegséget.

Kispénisz komplexus miatt én se közeledtem soha senkihez és mára totál antiszociális lettem. De ami a lényeg :

az elmeroggyanásomtól függetlenül rájöttem ha az elmúlt 20 évet amit egyedül piálással, drogozással és önpusztitással töltöttem hasznos dologra forditottam volna, ma nem ilyen lenne az életem! 20 év tenni akarás után élvezhetném az életet még akár 20 évig. Igy hogy soha nem csajoztam soha nem is lett csajom, de ha megkérdeztem volna 1000-et egy lehet igent mondott volna. De ha az esélyt se adod meg az tuti hogy nem lesz eredménye. Ha most kivánhatnék eggyet, az lenne hogy visszamehessek 20 évet hogy helyrehozhassam!

Nekem már csengettek, a maradék 10-20 évre már nem erölködök, a szexet is elengedtem, de te fiatal vagy,

bármi összejöhet! Ezt biztosan állitom! Ha nem élsz fiatalon, egész életedben rágodni fogsz és átkozni magad hogy milyen hülye voltál. Én tönkre tettem az életemet, te ne tedd ezt!!! Hidd el ,tapasztalatból mondom !!!

2018. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szenvedned nem kell, de élned mindenképpen. 21 évesen még mindenre van időd hidd el, de ideje elkezdened tenni is valamit MAGADÉRT. Kezdd apró célokkal pl próbálj lefogyni egy kicsit stb.a többi majd jön magától. De addig is becsüld egy kicsit többre magad, majd ha jönnek az elért eredmények, bármilyen kicsik legyenek azok, nőni fog az önértékelésed is és egyre könnyebb lesz minden.
2018. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!