Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Munak után beverek 1-2 sört...

Munak után beverek 1-2 sört és zenét halgatok és töprengek, miért nem találok barátnőt, te mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Facebook, messenger, gyakorikérdések, youtube ha végleg eszembe jutt az a lány akivel buliztam és akivel éjjelente találkoztunk, beszélgettünk akkor nagyon rossz kedvem lesz... tudom felesleges neki írnom, mert nem érdeklem...

szép volt jó volt de elment...


Szerelem de utállak.


23/F



2018. aug. 8. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, jön újabb szerelem.
2018. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha iszol nem fog javulni a helyzeted.
2018. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak? Dicóba kinevetnek a csajok, ha egy átlagos csaj tetszik akkor abból sose lesz semmi, csak csalódás.


Aki nekem nem tetszik az meg csak írkál...

2018. aug. 8. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rajta, hanyagold a témát. Foglald el magad mással, előbb-utóbb majd jön valami csaj, csak nem kell erőltetni.
2018. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én munka után nyaralok. Mondjuk egy hete dolgoztam utoljára, szóval azóta... és ez tartani is fog kb októberig, amikoris gyaxira megyek. Mennyei lesz 🙄


Van barátnőm, szóval annyira nem izgatnak a lányok, bár kalandozásokon mindig tudok agyalni a strandon kiszemelt hölgyeményekről. Hát ilyen férfinak lenni 😅

2018. aug. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én munka után meg fürdök, haza megyek alszok pár órát aztán eszek, kutyázok,fürdök és alszok, robot vagyok már lassan :-(


20F

2018. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Az alkohol PÓTCSELEKVÉS! Öl, butít, nyomorba dönt...


Remélhetőleg nem véglegesen választottad ezt az életmódot?!

2018. aug. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már kihevertem a lánykát, de a sört esténként azért beverem a gép előtt ülve :D


Nem érzem azt, hogy alkoholista lennék, csak egy hideg sör munka után nagyon jól tud esni :D

2018. aug. 12. 09:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is iszogatok, és én is beletörődtem ugyanebbe.

Pacsi!

2018. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!