Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek depressziós...

Szerintetek depressziós vagyok? [Többi le t]

Figyelt kérdés
Már nyolc hónapja hogy meghalt a kedvenc zenészem, Lil Peep. Pár napra rá megismertem egy lányt aki nagyon tetszett nekem, viszont ő csak kihasznált engem. Hatalmas fájdalmat okozott, még a mai napig nem tudom elfelejteni. Sajnos követtem Peep példájat, a drogokhoz fordultam. Elősször jött a Xanax, egy kis idő múlva elkezdtem az ecstasy-t. Többször is volt öngyilkossági kisérletem, bevettem egy doboz Xanaxot, majd a korházban ébrettem.

2018. aug. 8. 23:10
 1/4 October15 ***** válasza:
100%
Ha választhatsz a GYK és az orvos között mindig válaszd a GYK-t elvégre mi baj lehet.
2018. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez inkább csak egy mélypontnak hangzik. De a drogok használata köztudottan depresszióhoz vezet a legtöbb esetben.

Orvos és pszichológus segítsége kéne neked valamint az hogy leszokj.

Segíteni fog :)

2018. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A depresszió az teljesen más. Depresszívek a tüneteid, de ezt csak egyszerűen a negatív gondolkodásmódod-hozzáállásod okozza.


Érdemes lenne produktív életbe kezdened, problémamegoldóvá válnod.

2018. aug. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Depresszió és depressziv reakcio között tanuljunk meg különbséget tenni!
2018. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!