Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Totális magány, van kiút?

Totális magány, van kiút?

Figyelt kérdés

21 évesként barátok nélkül és barátnő nélkül maradtam. Tudom vannak nagyobb gondok is az életben, de emiatt sokszor nagyon szarul érzem magam.


Nem tudom, hogyan találhatnék olyan embereket, akik érdekelnek és viszont.


Még mielőtt üzenetben kérdezné valaki, aki esetleg írni akar, fiú vagyok.



2018. aug. 13. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked legalább voltak valaha barátaid, nekem még azok se voltak, általánosban is kiközösítettek. Nem volt jó érzés.
2018. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért nincsenek barátaid?

Szoktál ismerkedni, kimozdulsz otthonról?

2018. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán, ha szoktam, akkor családdal ott meg nem lehet akkor ismerkedni nyilván.


Hova mehetnék?

2018. aug. 13. 20:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Első igazi barátaimat netes játékokon szereztem, még mikor 13 éves voltam. Azóta személyesen is lett egy pár.

Igazából csak el kell kezdeni valahol. Akár itt gyakorin, akár egy netes platformon, vagy élőben, ahol neked kényelmesebb. Az emberek nem látják rajtad, hogy te magányos vagy és barátokat szeretnél, ergo nem is fognak odamenni hozzád/rád írni, hogy "Szia leszünk barátok?" Ez nem azért van, mert nem vagy nekik szimpatikus vagy valami, hanem csak simán azért mert (ahogy én észrevettem) az emberek többsége introvertált.

El kell kezdeni valahol :D Akár interneten akár élőben, menj oda vagy írj rá arra aki szimpatikus és majd alakul ahogy alakul :D Koncertek, különböző társasági események stb. Remek módszerek erre.

Interneten is sok lehetőség van. Én pl. két barátomat anotalkon ismertem meg.

2018. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogyan az előző írja. Nincs mindenkire ráírva mire van szüksége, és még ha ra is lenne, nem biztos hogy észreveszik, vagy ha mégis, lehet mégsem akarnak tenni ellen.

DE Vannak még rendes normális nyitott és egyben pozitív emberek :D akik szeretnek megismerni új embereket. És csak úgy beszélgetni(akar a semmiről)

Rengeteg ember van, próbálkozz. Nem lesz olyan, hogy nem esel pofára. Mert fogsz. De ha sose történne veled rossz, hogyan tudnád mi az igazán jó ? :)

Nekem is nehéz és sz*r volt az általános, még néha a gimi is, de sikerült. Vannak igaz barátaim :) de ehhez én is kellettem!

20/l

Ha gondolod, írj nyugodtan :)

2018. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Abszolút ugyan így vagyok :/ Bár én még egy két emberben bízok, de ilyenkor mikor nyáron felém se bagóznak elgondolkodok és ráeszmélek nincs senki körülöttem és nagyon magányos vagyok. Sajnos egész nyáron nem csináltam semmit pedig olyan szép idő van, lehetne sétálgatni menni valakivel valahova és semmi.. Itt vagyok a 4 fal között..


18/F

2018. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon voltak barátaim sosem , ha szeretnél nyugodtan nekem is írhatsz és lehetünk barátok.

20 fiú

2018. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak online van 1-2 levelezőtársam, de én már ezzel is elégedett vagyok. Magamhoz képest már ez is igencsak nagy előrelépés. Őket sem volt egyszerű megtalálnom, sok keresés, próbálkozás után, azért volt aki megmaradt pár hónap után is és nem tűnt el egy szó nélkül. De ehhez tényleg szerencse kell, hogy megtaláljuk a megfelelő személyeket, akikkel megvan a kölcsönös érdeklődés. 17/L
2018. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!