Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet a kiút az elcseszett...

Mi lehet a kiút az elcseszett életemből?

Figyelt kérdés

Sose volt még egy olyan személy sem az életemben aki, mellém ált volna bajban, szomorúságban, csalódásban.


Sose jöttem ki egyik osztályammal se a suliban, szalagavatóm elcseszett totál berúgtam rajta és egymagam ültem a lócán meg rajtam nevettek , érettségim elcseszett lett rossz jegyek. Szakmám az jó lett de qrvára nem érdekelt.


Közben egy barátnőm se volt az évek alatt, csak egy osztálytárs lány akibe szerelemes lettem de nem jött össze a dolog. és több mint 1 évig rágottam miatta de elmúlt.


Most 3-4 évell később meg egy 15 éves lány tetszik aki abszolút csak a részeg táncolós, bulizós oldalamat ismeri de kezd rá jönni, hogy csak egy szürke magányos lúzer vagyok.


1 hét múlva visszamegy a városba és annyira, rossz érzés ezt tudni. Nem vagyok szerelmes belé csak tetszik és nem tudom mit mondhatnék neki. Vannak nálam sokkal jobb humorosabb emberek...


23/F



2018. júl. 13. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
azt mondhatnád, hogy tudsz várni, és vársz rá, mert szereted. Régen éveket vártak egymásra, mert háború volt, vagy más egyéb miatt. Ez - ha bejössz nála, és valószínű- akkor működhet. Udvarolj, járjatok, levelezzetek.
2018. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Sokan ennél nagyobb csalódáson mennek keresztül,te még ehhez képest semmi nem vagy.
2018. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Téged valami belső "féreg foga" rág... Rossz volt a gyerekkorod? Sikertelen voltál a tanulásban? A kérdésedben eléggé szétszórtnak látom a gondolataidat... Helyesírással sem vagy "kibékülve", pedig érettségid van.

Tisztázd magadban:

- jöjj rá, hogy mi okozta azt, hogy alkoholizálni kezdtél,

- mi okozta azt, hogy egyik osztálytársaddal sem tudtál kijönni. Ez nagy baj, mert akkor a problémáid okozója első sorban Te magad vagy!

- jó szakmád lett, de az nem érdekelt. Mi a fenében látod a jövődet? Fiatal vagy, előtted van még az élet!

Ha magadtól nm tudsz talpra állni, kérd pszichológus segítségét, de ne várd, hogy egy beszélgetés után minden megváltozik. Több látogatásra lesz szükséged nála.

Gondold át, mi érdekelne. Szerezz barátokat, de mindenek előtt hagyd abba az ivást!! Melyik lány fog veled barátkozni, életre szóló kötelékbe lépni (tehát házasodni), ha látja, hogy részegeskedsz? Egyik sem! A szüleid meghalnak, Te eliszod az örökséged (és az eszed), hajléktalan leszel, családod nem lesz, idős korodban az árokszélen a rókák fognak marakodni a holttesteden! Térj észhez! Sportolj, vadássz, halássz stb, vagyis foglald el magad. Ha megjavul a helyzeted (tehát leszoksz az ivásról, emberbarát leszel) akkor ismerkedj lányokkal. A többi majd jön lendületből. Sok sikert!

2018. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Én már 3x voltam halott pedig még csak 38 vagyok. Amit te leírtál az teljesen hétköznapi dolog, nem kell. befordulni miatta. Dolgozz, sportolj, keress barátokat, bla, bla, a szokásos szöveg. De tényleg segítenek és más is ezt csinálja.
2018. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
80%
Az egyik legfontosabb, hogy szokj le a piáról! Nem megoldás. Keress olyan elfoglaltságot, amiben igazán örömödet leled. Sportolj, képezd magad. Hidd el a lányok ezt értékelni fogják. Nem késtél még le semmiről, de ezek pont azok az évek, melyek a későbbi életedre nagy hatással lesznek, szóval fel a fejjel!
2018. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha akkor nincs bennem 2 feles akkor soha az életben nem megyek oda hozzá. És ő elmondása szerint még sose táncolt és senki nem volt képes őt táncra buzdítani.



Én nem azért iszom, mert szükségem van rá, hanem azért mert sokkal felszabadultabb és viccesebb vagyok általa.


Szoktam sportolni kerékpározók majdnem minden héten 2-3 órát, de tervezem, hogy elmegyek minden reggel futni, mert az életem romokban hever.


Vannak céljaim, de a pénz az mindig közbeszól.


Nem akarok egy újabb csalódást, mert az annyira rossz érzés. Csajoknál szerintem nem alakul ki függöség a másik fél iránt.

2018. júl. 14. 09:38
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok! Ismerkednék, 21F,hetero,
2018. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó dolog az, ha tudod, hol vagy, mi. a pillanatnyi helyzeted, lehetőségeid.


De azt is tudnod kéne, hogy mire van szükséged, célokat meghatározni stb.

Vannak ilyen dolgaid?

Hol szeretnél tartani egy hónap, egy év, 5 év múlva?

Meséld el, akár priviben, ahogy tetszik!


25f

2018. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerkednék 21f Baranya lanyokkal
2018. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Takarodjatok a 3,14csába ismeredni a kérdésem alól, elmekárosult hulladékok.
2018. júl. 16. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!