Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van kiút ebből a...

Szerintetek van kiút ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

4.osztályos voltam amikor elkezdtek csúfolni az osztálytársaim.Minden nap azt hallgattam,hogy milyen csúnya,hülye vagyok stb.Nem voltak barátaim 0 önbizalmam volt,azt hittem,hogy később megtudok változni de nem sikerült nagyon zárkózott lettem,nehezen tudok az emberekel ismerkedni.Azóta is minden igyekezetem ellenére csúnyának látom magamat,attól félek,hogy soha senkinek nem fogok kelleni és örökre egyedül maradok.Szeretnék megváltozni de így nagyon nehéz,úgy érzem,hogy nincs motivációm,kedvtelen vagyok majdnem egész nap.

Nem tudom,hogy mit tehetnék,nagyon el vagyok keseredve.

18L



2018. máj. 1. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2018. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós vagy. Valóban segíthet egy pszichológus, de az lehet, hogy csak teletöm tablettával, aztán még jobban megzavarodsz. Ami segít, az a sport, edzés, futás, valamilyen hobbi, amiben elmélyedsz, és egy társ, aki segít és megért. Utóbbit sajnos nem könnyű találni manapság. Bár szerintem régen sem.
2018. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus nem tömhet tele tablettával, mert nem írhat fel gyógyszert. De segíthet rajtad.
2018. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Nincs. A saját bőrömön tapasztalom. A te korodban pszichológushoz majd pszichiáterhez jártam, semmi változás. 27/F
2018. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez. 5.-ben kezdtek el csúfolni. Nagyon sokat változtattam a külsőmön, most már senki se bánt, kicsit javított az önbizalmamon, de még mindig nem érzem magam szépnek. Járok pszichológushoz is, gyógyszereket is kipróbáltam, de teljesen eddig semmi se oldotta meg a problémámat.

21L

2018. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!