Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez a magány miatt van?

Ez a magány miatt van?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta egyedül vagyok. Néha néha elmegyek haverjaimmal valahova de amúgy mindig egyedül vagyok és szoktam olyat érezni vagy nem is tudom hogy ez érzés vagy egy állapot. Na szóval. Egyszerűem mintha az idő megállna és csak úgy létezem. Nulla gondolattal és érzelemmel. Az idő mintha lelassulna és megállna. Sokszor érzek ilyet. De amikor nagyon csend van és nem vesz senki körül.
2018. aug. 14. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi magányos normális emberke(nő) van, nem hiszem, hogy nem lehetne találni, ha akarnál.
2018. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát van egy lány akivel úgy elvagyok viszont azt veszem észre magamon hogy a magányt es az egyedüllétet jobban szeretem. Olyan békés és nyugodt. Nem tudom hogy miért szeretem ennyire.
2018. aug. 14. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van... majd megszokod.

19L

2018. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, Pista, én nagyon tudok sajnos kapcsolódni ahhoz, amit érzel...
2018. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!