Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elvesztettem majd nem minden...

Elvesztettem majd nem minden baratom mit csinaljak? (Regény)

Figyelt kérdés

Sziasztok... 16 eves fiu vagyok most megyek 10-dikbe szakmát tanulok (hegesztő)

Es az tortent hogy miutan kijartam a 8 dikat jott a ballagas es ilyenkor elszoktak menni az emberek bulizni en ekkor nem mentem azt hazudtan h a családdal leszek es ezt azert mondtam mert en ismerem magam es tudom hogy nem érezném ott jol magam nem azert mert feszült lennek hanem nem tudom elképzelni magam h en ott hogyan érezném jol magam pedig nem voltam/vagyok ugy antiszociális mert mindig amikor hivtak pl inni elmegyek a haverokkal szivesen mert el tudok lazulni ott veluk.

Es ahogy nem jarkaltam bulikba igy kezdtek szepen lassan elfogyni a baratok volt egy legjobb baratom akinek a baratnoje a legjobb lany baratom volt :D es volt h sokszor kibekitettem oket segítettem a barátomnak h mit csináljon vigasztalni probaltam ott stb magyarán mellette voltam mindig jofej volt hívőt mindig bulizni en azt mondtam h nincs kedvem most szinte mindig ezt mondtam es igy augusztus közepére egyszer csak igy puff voltunk lent es onnan tol nem beszeltunk 1 hetet es rairtam h josz e le beszelgetni inni vagy csak ugy es mindig halaszgatta kerdeztem tőle mi baja velem azt mondta nincs semmi mondtam lany barátomnak kerdezem mar meg tole mi baja velem mondta jo megkerdezte hazudot nekem azert mert h ne legyek ra merges ezt azutan mondta el miutan szet mentek es azt mondta h azokat mondta rolam h meg változtam kulonckodok meg ilyenek. Volt meg egy baratom akivel lementem inni es kis ido mulva o is lejött akivel lementem megbeszultuk h 2 hetente legalabb 1 szer lejovunk es ra 1 hetre az a barátom is elkezdett hanyagolni azt hazudta nem ihat 4 honapig foci edzések miatt masnap latok rola kepet satu reszegen a buliba. Gondolom tele beszeltel a fejet mert latta h jo eresztuk magunkat :) es most ott tartok h nincs csak 3 tenyleg baratom mihez kezdjek :(? Bocsi a regenyert


2018. aug. 15. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Jobb egy kevés igazi barát, mint sok felületes ismeretség, haverság. Inkább arra törekedj, hogy azzal a három jo barátoddal jó legyen a kapcsolatod, igazi barátságok legyenek. Akkor több nem kell.

Ha nem vagy bulizós, ne erőltesd. Úgysem azokban az emberekben fogós megtalálni a barátaidat, a neked való társaságot.

2018. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha normális az a bizonyos 3 barát, akkor semmi gond. Egyébként meg ha kimozdulsz otthonról, eljársz ilyen-olyan programokra, pl. moziba, parkba, akkor ott is találhatsz szimpatikus embereket. Pl. moziban film után ha látsz valakit egyedül, akkor menj oda és kérdezd meg: tetszett a film? Vagy valami ilyesmit. Lehet, hogy nem mész sokra, de legalább egy próbát megér.
2018. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Becsüld meg azt a 3-at.

Lehet,hogy ez most egy hegyibeszéd szerűségnek hallatszott,de az enyémek semmi indok nélkül csak úgy ott hagytak.Utána mire túl tettem magam rajta,lettek újak,és őket is mind egy idő után elvesztettem.Őszintén,nem tudod mennyire örülnék 3 igaz barátnak:)


Amúgy meg nyugodtan kezdj el újakat keresni,talán keress valami klubot,vagy bármit,amiben hasonló érdeklődési körű emberek vannak. Nem tudom,hogy van e barátnőd,és nincs is közöm hozzá,de ha lenne,ő által is könnyen tudsz barátokat szerezni.

2018. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 nagyon jó barátom van akikkel mindenről tudok beszélni.Lehetne még sokkal több is a munkám miatt de ha így is lenne, akkor is ők lennének a legfontosabbak.

Nem találkozunk sokat manapság mert külön utakon járunk de bármikor összefutunk,mindig olyqnok vagyunk mintha csak pár napja találkoztunk volna.


Szóval ha csak 3 barátod maradt de ők igazi barátok akkor minden velük töltött idő kincs! Becsüld meg!

2018. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem
2018. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2018. aug. 16. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!