Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a barátaimat,...

Elvesztettem a barátaimat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenkit elveszítek, kilépnek az életemből és olyan egyedül vagyok. Rosszul vagyok már magamtól mert fogalmam sincs mi a baj velem.
2015. dec. 11. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ha nekem valaki ki lép az életemből, az tudom miért van. Egyrészt mert én nem akarok velük lenni, vagy mert melózunk és nincs időnk egymásra, ehhez hozzá tartozik, hogy senki sem tesz a kapcsolatért.

Te szervezel velük programokat? Hogyan léptek ki az életedből?

2015. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Össze vesztünk és nem bocsátottak meg.
2015. dec. 11. 15:22
 3/4 Roland G. ***** válasza:
Nem veled van a baj.Szerezz más barátokat,olyanokat akik egy hullámhosszon vannak veled.
2015. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 elwera ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy összevesztem egy egész bandával és nem bocsájtottak meg. Egy ideig rossz volt, csak 1-2 barátom maradt, nem abból a társaságból, de később megismertem újabb embereket, lettek új barátaim.
2015. dec. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!