Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy csak 1...

Miért van az, hogy csak 1 lány tetszik, de ő nagyon?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta lassan 10 éve csak 1 lány tetszik, igazából régen volt osztálytársam. Akkor elrontottam, fiatal és gyerek voltam még egy kapcsolathoz. Ma már biztosan megpróbálnám.


Sajnos kapcsolata van és még nagyobb baj, hogy nem tetszik rajta kívül igazán senki és nem is érdekel más lány :( 21 éves vagyok és barátnőm se volt még.


Abban is biztos vagy, hogy részben emiatt nem tudom magamról elmondani mindig, hogy boldog vagyok, mert többnyire nem vagyok az. Nem tudom, hogy tudnék ebből jól kijönni, mert nála nyilván nincs már esélyem. Lehet be se jönnék, na meg miért nem anno mentem oda (mondjuk nyílt titok volt). Mivel barátja van, így gondolkodni is felesleges ezen...



2018. aug. 16. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Átérzem😢 Én is így vagyok egy lánnyal... De még mindig reménykedhetünk abban, hogy a barátjára ráesik egy versenyzongora... De ahogy Churchill mondaná: "Nem ígérhetek mást csak vért és könnyeket." Én két éve őrlődöm és nem sok jót tudok mondani😢

18F

2018. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is aterzem. Nekem is egy kiszemeltem van mar tobb eve. O az idealom, azota nincs uj csaj, aki tetszik nekem.

Hat ilyen a platoi szerelem...

2018. aug. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Detto. 5 éve velem is ez van. :/
2018. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Oneitis, de van rá megoldás.


[link]

2018. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!