Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet hogy a pszichológus nem...

Lehet hogy a pszichológus nem veszi eszre hogy nagyobb a baj mint gondolja?

Figyelt kérdés
Valóban nem szívesen beszélek magamról de mondtam neki hogy kitöltöttem egy depressziós tesztet és súlyos depressziót állapított meg. Tudom a pszichológus szakember a teszt még teszt de minden nap csak a gyerek miatt nem olom meg magam egyébként egyre jobban hajlok rá. Nem megyek emberek közé nem tudok kimenni de dolgoznom kell ami nehézen megy mert úgy érzem mindig kudarcot vallók így bele sem kezdek. Minden nap rettenetes. Mondtam neki de azt mondja nincs baj.
2018. aug. 19. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
A depresszió betegség. A pszichológus nem orvos, valszeg pszichiáterre van szükséged. A tünetek, amiket leírtál, depresszióra utalnak.
2018. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
keress egy masik pszichologust. nem mindegyik tehetseges, te pont egy ilyenbe futottal most bele
2018. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a depresszió betegség amin pszichiáter segít. Keress fel egyet, én is rendszeresen járok depresszó miatt.
2018. aug. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
nem, nem betegseg a depresszio. ha nincsenek barataim es az egesz eletemet a szobamba toltom, normalis reakcio, hogy depresszios leszek. ha elmegyek pszichiaterhez, lehet, h a gyogyszerek miatt megszunik a depressziom, de a kivalto ok nem tunik el. erre jo a pszichologus, aki segit, h menjen a baratkozas es ne a szobamba uljek egesz nap. amint ujra kimozdulok, elmulik a depresszio. minek ide a pszichiater? a tunetet elnyomja, amivel csak annyit ersz el, h nem kell foglalkoznid a kivalto okkal meg egy darabig.
2018. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Ne keress senki mást mert begyógyszereznek és bebsznak egy gumiszobába és a gyerekednek se lenne az király, gondolom itt az lehet a baj hogy egyedülálló anya vagy, az mèg rátesz hogy szorongsz ha emberek közzé mész,csendes is lehetsz, (Én is depresszios voltam amikor elkezdtem melózni az első munkahelyemen, nagyon sok rohamom is volt :l )

Szerintem barátkoznod kellene, Vagy csak beszélgetni, így névtelenül nekem pl írhatsz, tudom hogy ilyenkor jól esik kibeszélni magad.

2018. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyedül álló csak az apja egész nap dolgozik. Én is dolgozom nem tudom abbahagyni mert vállalkozóként szerződések kötnek, nagy értékű kötbérekkel, de nem tudok az emberekre úgy figyelni ahogy kell így sokszor csak a veszteséget termelik. A férjem meg nem tud segíteni így a tehetetlenségemben tiszta ideg vagyok időm nincs semmire de ha van akkor meg nincs kedvem dolgozni egyszerűen képtelen vagyok rá.
2018. aug. 22. 10:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem masik munkat kellene keresned :)
2018. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"a tunetet elnyomja, amivel csak annyit ersz el, h nem kell foglalkoznid a kivalto okkal meg egy darabig."


Ugyanúgy csak éppem higgadtan tudsz foglalkozni a problémával.Másrészt nem dughatnak be az akaratod ellenére semmilyen gumi szobába akaratod elennére(kivéve öngyilkossági kísérletnél), amúgy sincs ilyen mert én már voltam zárton.

Neked csak egy kis gyógyszer kellene, már én se szedem, mert meggyógyultam tőle!!!!

2018. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval még mindig van eladó Rivotrilom, Frontinom Amitrexem, Scippám, meg ha más kell szólj felíratom
2018. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es ugye csak vicceltél?
2018. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!