Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak majd másképpen?

Mit csináljak majd másképpen?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, szeptembertől kezdek a Debreceni Egyetemen. Magamról annyit, hogy nehezen megnyíló típus vagyok, ám ha valakit megismerek és huzamosabb ideig beszélgetek vele, akkor 1-2 hét után már teljesen feloldottan tudok vele beszélgetni.


Gimiben volt pár haverom, de komoly barátaim sosem voltak, sem általános iskolában sem gimiben. Barátnőm sem volt még sosem, pedig igyekszem próbálkozni a lányoknál, de eddig még mindegyik lepattintott azzal, hogy csak barátok vagyunk, cuki vagyok de mégsem, stb.


Külsőre ilyen közepesen hosszú hajam van, ilyen "szembe lógós", de nekem ez tetszik. Vékony vagyok, 53 kg, viszont nem edzek. Hiába eszek zsíros kajákat, akkor sem hízok.


Szóval mit csináljak majd másképpen? Arra a szakra amire jelentkeztem, volt egy ilyen előzetes alkalmassági vizsga, ott tök jól elbeszélgettem 2-3 emberrel.



2018. aug. 20. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy mit csinálj másképpen? Ha tök jól elbeszélgetsz 1-2emberrel akkor mi is a baj?
2018. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kell találnod ezeket az embereket, akikkel az első benyomás jól tud sikerülni. Velük illesz össze 🙂
2018. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakra jelentkeztél?
2018. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!