Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol Lehet ilyen emberekre...

Hol Lehet ilyen emberekre bukkani?

Figyelt kérdés
Tud valaki valmit ajánlani Pszihólogusokon kivűl akivel el tudok beszélgetni a dolgaimról ? Vagy akármilyen oldalt ahol pont erre vannak idegenek akik tudnának tanácsokat adni stb.
2018. aug. 23. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na mesélj csak.
2018. aug. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért jártál hozzá? Talán adhatnék valami tanácsot... Ezzel nem vesztesz semmit ha írsz itt valamelyikünknek... Persze csak ha gondolod.
2018. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én tökre azt vettem észre, hogy manapság szarnak egymásra az emberek, még interneten, névtelenül, arc nélkül se vevők az kommunikációra. Aztán lehet csak én érzem így, de régebben, mondjuk 10 évvel ezelőtt sokkal könnyebb volt ismerkedni. Bementem a belvárosba egy péntek este és rengetegszer megtörtént, hogy új emberekkel ismerkedtem meg. Mégha nem is lettek haverok, de 1-1 buli alkalmával, vagy csak a városban összefutva váltottunk pár szót. Ugyanez a netes ismerkedésekre, rengeteg emberrel dumálgattam suli után az msn-en, fórumokon. Mindenki érdeklődő volt, akármiről ellehetett dumálni. Mostanra pedig már úgy érzem magam, mint aki el van átkozva, olyan szinten nem megy az ismerkedés. Még egy olyan beszélgetőpartnerre sem leltem akivel pár naponta ellehetne dumálgatni akár semmis dolgokról is.
2018. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vigyázz, akivel megosztottam hogy milyen az életem, annak a vége mind az lett hogy röhögtek hogy jól teszem hogy vagdosom magam és nyírjam is ki magam. Ilyenekkel csak jobban sérülsz, hanyagold az embereket!

F

2018. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!