Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem úgy, hogy nincs...

Miért érzem úgy, hogy nincs már szükségem emberekre?

Figyelt kérdés
Egy jó idelye magányos vagyok, először szörnyű volt. Nagyon szenvedtem, minden este sírtam nem bírtam elviselni magamat. Utána telt az idő és beletörődtem, nem voltam jól, csak megtanultam így létezni. Most már 1 év után odáig jutottam, hogy úgy érzem az emberek csak leépítenek. Ők ébresztik fel bennem, azokat a gondolatokat hogy milyen hasztalan vagyok, hogy nem normális így élni, emberi kapcsolatok nélkül. Szar egyedül, de közel se lenne olyan rossz ha nem vágnák a pofámba mindennap, hogy hogy bírsz így élni? Mintha elveszteném önmagamat, ha a közelembe kerülnek az emberek.
2015. okt. 23. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem látod, hogy te sem akarsz így élni? Ne fogadd el, tegyél ellene!
2015. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már rég tettem volna valamit, ha tudnám hogy mit kéne.
2015. okt. 23. 14:09
 3/11 anonim ***** válasza:
magányosnak lenni jó de nem ilyen körülmények közt hanem a környezetetben lévőkkel tudadtni kell hogy erős vagy és féljenek tőled aza lényeg mindenkit meg kell verned összekell verned az összes embert aki ismer hogy tiszteletet tanusitsanak
2015. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as, te melyik online játékból csöppentél ide? Miért nem tudsz ellene tenni kérdező? Miért kell magányosnak lenned? Szerintem igen is mindenkinek szüksége van valakire. Kell valaki aki melletted van, akiben megbízol. Fel is adhatod, és lemondasz, és keseregsz, vagy próbálsz tenni ellene.
2015. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített,hogy lett egy kutyusom illetve ez által ismerkedtem emberekkel :) Sok kutyás ismerősöm lett van akiről bármiről eltudok beszélgetni közben sétálgatunk a kutyákkal :) Nekem is sok magányos évem volt. Kutyám által lettem kicsit nyíltabb,mivel sokan megállítanak kérdezősködnek a kutyusról,meg más kutyásokkal is lehet beszélni. Nekem ez kellett,hogy muszáj legyen emberekkel beszélnem.


Ha van lehetőséged egy kutyusra,szerintem fogadj egyet örökbe,lesz egy társad máris nem leszel egyedül,elkísér a sétákon,illetve új embereket is megismerhetsz és nem a rossz vissza jelzéseket fogod vissza kapni :)

2015. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lolból
2015. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 csak a kutyákat sajnálom! Persze neked ehhez nincs érzéked!
2015. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es, de otromba vagy.
2015. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kutya néha értelmesebb mint a gazdája! És ilyenkor az jut eszembe, hogy fordítva kéne lennie!
2015. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt a gyakori kérdésen vagyunk többen hozzád hasonló lányok. Írtunk egymásnak, aztán csináltunk egy facebook csoportot és itt barátkozunk. Ha gondolod csatlakozz hozzánk, itt senki nem fog "kinézni" és "leépíteni" mert mi is megtapasztaltuk már, hogy milyenek az emberek a mai világban :)

24/L

2015. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!