Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok. Mit tegyek? :/

Magányos vagyok. Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, nincs kihez szólni :'(


Mit tehetnék? :'(


24/F


2018. aug. 23. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Külön élsz a családodtól? Van munkád?
2018. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mi a baj? Félsz?
2018. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

A neved olyan inspiráló.


Íme az eredmémy:


Csajszi, én vagyok Kajszi,a kedvencem e barack, remélem velem maradsz!


Vagy ha csak barátokra van szükséged:


Pajti,nem kell ide party,elég a barack,egyed már te paraszt!

2018. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát elég kevés információt írtál le,de biztos lehet ezen változtatni valahogyan.Járj el helyekre és próbálj emberekkel ismerkedni,biztos lesz olyan ki szivesen ismer majd meg.Illetve ha dolgozol már akkor a munkahelyen is ismerkedhetsz,ott még könnyebb hiszen van egy adott kezdő téma.😉
2018. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Ha 24 évesen ebben a helyzetben vagy, akkor vannak ott problémák....


Mit tehetnél? Szakember segítségét kéred vagy növesztesz egy ....-t a lábaid közé és férfiként viselkedsz.

2018. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem találtam a magányt soha nyomasztónak. Mindig volt feladatom, amivel lekötöttem magam, és nem hiányzott a társaság se. Mondjuk annyiból malacom van, hogy alapból szélsőségesen introvertált személy vagyok, soha nem szerettem a csinnadrattát magam körül.

Szerintem tégy egy próbát, Kérdező, merülj el olyasmiben, ami jól leköti az idődet.

2018. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egy háziállatot. A többi majd jön magától
2018. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég elkeserítő látni, hogy számtalan fiatal panaszkodik azért mert magányos. Persze ilyenkor a család és a szakemberek részéről is megy az unszolás, hogy próbálkozzanak stb. Közben a legtöbb esetben annyi van csupán, hogy mondjuk egy gyökér nélküli emberről van szó, akinek nincsenek gyerekkori barátai nem az ő hibájából, hanem talán mert eltérő társadalmi, szocio tényezőkkel bír, ergo rossz közegbe született a családján kívüli környezetét tekintve. Persze ezután jön a szorongás amit a potenciális barátjelöltek is kiszagolnak és fejvesztve menekülnek.
2018. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, nem tudok mit csinálni, irígylem azokat akiknek vannak igazi barátai vagy párja, de ez van
2018. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Olyan sok magányos ember van itt, amikor meg beszélgetni,barátkozni próbálok, mindenki olyan távolságtartó. Akkor hát most barátkozni szeretnétek,vagy sem? :) 21/N
2018. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!