Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az gáz ha már nem akarok...

Az gáz ha már nem akarok barátnőt az életembe?

Figyelt kérdés
Annyian utasítottak már vissza hogy kiábrándultam abból hogy legyen valaki mellettem. Sose tapasztaltam meg a viszonzatlan szerelmet viszont már hozzászoktam. Egyébként nem azt mondom hogy rossz. Mert nekem nem az. Csak már nem vágyom rá. Egyszerűen kiábrándultam. Egyedül terveztem élni is a jövőben. Szerintetek gáz ez? 18/F
2018. aug. 28. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Gáz.
2018. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért is? Egyébkent el írtam. A viszonzott szerelmet nem tudtam sose megtapsztalni.
2018. aug. 28. 20:39
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó neked, én meg még mindig azon sínylődök hogy az igaz szerelem után ábrándozok...
2018. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez egy röpke érzés, egy időszak, hamarosan túl fogsz jutni rajta és elfelejted, jön majd a szerelem.
2018. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz szerintem. Én is azt tervezem, hogy egyedül fogok élni. Volt már, hogy bejött egy két csaj külsőleg és belsőleg is, de szerelmet sose éreztem irántuk. Én is kaptam jó pár elutasítást...
2018. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

nem az 1. vagyok.

azt kerded, gaz e? erre valaki megirja, hogy gaz.

erre visszatamadsz, hogy miert gaz????

:D

na most akkor mit varsz tulajdonkeppen? vallveregetest, hogy fsza csavo vagy, amiert 18 evesen mar fel is adtad az egeszet?

2018. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem. Csak kivancsi voltam a véleményetekre. Na mind1.
2018. aug. 28. 21:05
 8/15 anonim ***** válasza:
oke, csak ez kb ugy hangzott, mintha azt kerdezned, hogy ugye milyen csunya vagyok? aztan ha lecsunyaznak, akkor meg megsertodsz.
2018. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz, de szerintem csak átmeneti állapot. Túl fiatal vagy ahhoz, hogy végleges legyen. Annyi minden változik körülöttünk, előre semmit sem tudhatunk. Fel a fejjel!
2018. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát a többi pl. Mondott rá példát hogy miért nem gáz ez. De az első válaszoló nem mondott rá példát hogy miert az. Ezert kérdeztem hogy miért gáz.
2018. aug. 28. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!