Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki "zenefüggő"...

Van itt olyan, aki "zenefüggő" és szívesen megosztja a kedvenceit?

Figyelt kérdés
Ha igen, mutass légyszíves, hogy mifélék fordulnak meg nálad.
2018. aug. 31. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
2018. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fogod, rakeresel a zenei iranyzatokra, mindbol meghallgatsz nehanyat, aztan valasztasz. Ha sikerult, privatban irsz, hogy mit (vagy miket) valasztottal, es ha van kozte szamomra kedvenc iranyzat, akkor kuldok neked nagyon jo zenelinkeket. De igy random minek?
2018. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Nirvana,Sonic Youth,Iron Maiden,Black Sabbath,CCR,Vaselines,Beat Happening,Black Flag,Kiss,Mamas and Papas,The Animals,Jeggerson Airplane,Jimi Hendrix,Great Society,The Cramps,Everly Brothers,Joni Mitchel,Rory Galagher...

Szólj,ha nem elég

2018. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezt úgy bírom, amikor valaki zenét kér, erre elkezdenek neki komplett zenekarokat, előadókat sorolni :D
2018. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a gond? :D
2018. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2018. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2018. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egész életemben zenefüggő voltam, de valahogy mindig kerestem a zenei "nagy Ő"-t... XDD Hülyén hangzik, szóval kerestem azt a zenét, amit tökéletesnek találok magamhoz. Nagyon sok zenét ismerek, mindig voltak kedvenceim, de azt a bizonyos egy zenekart, ami a kedvencem, csak tavaly, 21 évesen találtam meg. Az a nevük, hogy X Japan. De igazából maga a zenekar vezetője és dalszerzője a lényeg, Yoshiki. Nem hallottam még jobb zenét korábban, és nem is fogok. Ha érdekel ez a japán zenekar, akkor hallgasd meg az Art Of Life című dal első felét, elég hosszú... (aztán: Born To Be Free, Endless Rain, Forever Love, Dahlia)
2018. szept. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!