Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell nekem mindig...

Miért kell nekem mindig egyedül lennem?

Figyelt kérdés

Az egész életem romokban. Mindig egyedül vagyok és ugy érzem ez sosem változik meg. Emlékszem 12 évesen a tanárok beszélgettek rólam hogy mindig egyedül álltam az iskolai udvaron a szünetekben mig a többiek játszottak. Egyszer meg több tanár is kijött és engem néztek hogy egyedül állok a szünetekben az iskolai udvaron. Volt hogy valamikor oda akartam valakihez menni és szó szerint elzavart. (Kb 11 évesen) Tudom ezek nagyon rég történtek, de nem tudom kiverni a fejemből. Most is ugyanugy egyedül vagyok. Azt a szót hogy barátság én soha nem tapasztaltam meg.

21/F



2018. szept. 5. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Keress valakit, aki szintén magányosnak érzi magát.

Én is hasonlóan éreztem - érzek mint te.

Társaságban különálló, magányos vagyok, de a kettesben történő beszélgetéseket, sétákat nagyon kedvelem.

Valami hobbi vagy bármi alapján olyat találj, akivel érdeklődési körötök hasonló.

2018. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

De már irtam hogy senki se akar velem lenni. Kiskorom óta taszítom az embereket.

2018. szept. 5. 09:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy most így érzed, meg a múltban is ez történt, nem biztos, hogy ez a jövőben is így lesz.

Ha ezt alapul véve így állsz hozzá akkor nehéz lehet változtatni.

Az, hogy a múltra gondolsz: "ez mindig így volt" stb, az a változást nem segíti elő. Egyébként teljesen megértem, hogy ezeket az érzéseket, gondolatokat nem lehet elfelejteni, illetve nehéz.

Ha van lehetőséged és kedved pszichológust felkeresni, a vele való beszélgetés is segíthet ráj9nni, hogy miért van ez a probléma.

Pszichológus beszélget veled, nem ad gyógyszert (nem is adhat, nem orvos).

2018. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az irasod alapján elég negatívan állsz a dolgokhoz. Alapjában véve én bárkivel szívesen beszélgetek, szinte bármilyen témában, DE amikor valaki pesszimista emberrel találkozom, aki úgy érzem nem is akar a felfogásán változtatni, akkor azzal nem szívesen beszélgetek sokáig, mert elveszi a vidámságomat, az életkedvemet.

Lehet hogy ez bunkó dolog.

2018. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen tanátokat összegyűjteném, kitenném egy szigetre és atomot dobnák rájuk.

Szégyen ami itthon megy.

De a szülők is elférnének a szigeten, azthiszem.

2018. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha rosszak a tanácsok, adj jobbakat a kérdező számára.
2018. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, ez nem hasznos tanács és talán nem is válik a segítségedre, de ha gondolod írhatsz.
2018. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem voltam a társaság közepe, de tudod, mit? Én feltaláltam magam. 22 éves korom óta egyedül utazok, azaz már több, mint 10 éve, gyűjtöm az élményeket, aztán most meg vannak, akik irigykedve nézik a fotóimat, hogy hova jutok el, de amikor arról lenne szó, hogy csatlakozzanak hozzám, akkor nyafognak, hogy nem, mert nem bírják a buszt, vagy nem tudnak ennyit menni, vagy jaj ez, jaj az... kifogáshegyek. :-) Találj valami hobbit, amit szeretsz csinálni.
2018. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Először köss barátságot önmagaddal! Fontos lenne!Másodszor: kozelítsd meg úgy a kérdést: nincs barátom,ezért csalódni sem tudok senkiben.Harmadszor: inkább társat keress magadnak az ellenkező nem tagjai közül, pl melegen ajánlom az online társkeresőket.
2018. szept. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én szívesen lennék veled. Ha pesti vagy, írj.


26f

2018. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!