Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom hogyan tovább. Úgy...

Nem tudom hogyan tovább. Úgy érzem egy barátnő lenne az aki segíthetne rajtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam, és mindig arra gondolok ha lenne barátnőm akkor annyira boldog lennék az életben. Akiket ismerek lányok, azok közül csak egy, (max2) lány olyan aki bejön de ő velük sajna nem jött össze semmi. Utcáról leszólításhoz nincs sok bátorságom és nem tudom hol ismerkedhetnék még lányokkal.

(16/f)



2018. szept. 1. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
haverokon keresztul, suliban, interneten. vagy mehetsz valami suli utani dologra, ahol vannak lanyok, mondjuk tancra. ott biztos van lany. en itt is ismertem meg mar csajt, szoval
2018. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hello,pacsi. Írj privit ha gondolod. Beszélgethetnenk pl viberen, sztem tudnék segíteni. A te helyzeted nem reménytelen. Megoldás van,csak nem tudod.
2018. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy,nem kell siettetned semmit.Én pl 20 éves voltam,amikor először együtt voltam lánnyal és azóta kisebb megszakításokkal mindig volt mellettem nő. És azért óvatosan a lányokkal, olyanok mint a tűz, ami távolból meleget ad,de ha beleteszed a kezed, megéget.Persze nem azt mondom, szaladj el a szerelem elől! Hogy hol ismerkedhetsz?Manapság végtelen számú helyen,bár a lehetőségek nyilván mások a fővárosban és mások egy 800 lelkes alföldi településen.
2018. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A hormonjaid szórakoznak veled, emiatt tényleg jobb érzés lesz, ha összejössz valakivel, de egyrészt ez időleges, másrészt ha vakon rohansz bele az egészbe, akkor könnyű egy őrült (pl. borderline-os) csajjal összejönni, aki utána könnyedén tönkreteheti az életed.


Nézz utána a red flageknek MGTOW körökben, és akkor sokkal valószínűbb, hogy elkerülsz egy csapdát!

2018. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pedofil. Nem sokkal vagyok idősebb a kérdezőnél. Pár év.
2018. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez szép és jó, de gondolod van még olyan aki nem esik bele abba a hibába hogy ha még normális is, olyan akar lenni mint a többi csaj aki "menő" stb? Ez a magamutogató stb nekem kicsit se jön be, ezért nem is volt még barátnőm. És nem is lesz :D De ne erőltesd mert az erőltetett meg semmit se ér szerintem. Zenével el tudod foglalni magad.

Rammstein egy kis német metál, vagy Primal Scream és tiéd a világ man :D

/KorodbeliSenki F/

2018. szept. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!