Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan élvezzem az életet?

Hogyan élvezzem az életet?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom, fogok igyekezni, hogy ne legyen sok helyesírasi hibám. A megértést köszönöm.


Nincsenek se barátaim, se barátnőm. Nem tudok kire számítani, csak a szüleimre, de néha azok is ellenem vannak, de tudom, hogy csak jót akarnak, hiszen minden szülő csak a legjobbat akarja a gyermekének. Nem járunk sehova kirándulni, mert állítólag "nincs elég pénzünk rá". Szüleim nagy rajongók a REPUBLIC-nak. Néhányszor elmentem velük koncertra, hogy kicsit kimozduljak otthonról, mert nem járok sehova, mert nincs hova egyrészt a másrészt nincs kivel, de nem élveztem a koncertet, mert nem vagyok oda értük. Nem tetszik nekik, hogy járok velük mindenhova, lehet szó bevásárolni, koncertre járni, egyszóval, hogy akarnak külön lenni. Igazán akikre számíthatok, azok is eldobnak. Néha hívnak, néha nem. Én az AWS, Halott pénz, ROAD, Rhino, Childern of Distance, Ocho Macho, New Level Empire, Axwell Ingrosso, The Chainsmokers, stb, stb... vagyok a rajongójuk. Nem tudok elmenni koncertre ezekre az előadókra, mert nincs kivel, nincs hogyan oda jutnom. Néztem néhányszor a SZIGET fesztivált, BALATON SOUND fesztilákot, elég drága, de ahogy hallottam biztos megéri.


Nem volt még komoly kapcsolatom, még mindig szűz vagyok sajnos. És nagyon hiányzik a női test, hogy végre megtappintsam a női mellett, a puncit, egyszóval érezzem, hogy valakihez tartozom. Nem tudom, hogy hol csinálok hibát, igazán kedves, jó fiú vagyok, nem tudnék ártani senkinek.


Sajnálom a pénzt elkölteni: Rajongó vagyok a Real Madridnak. Oda is el szeretnék jutni, hogy végre lássam a világot. Vagy valahova kimenni kirándulni, látni a nagyvilágot, egyszóval élvezni kicsit az életet. Csak az az egy gond, hogy nincs pénzem rá. És ha lenne is rá pénzem, sajnálom elkölteni rá a pénzem. Most vegyük úgy, hova mehetek én egyedül kirándulni pl. Amerikába, Törökbe, Maldív- szigetekre, stb. nem tudom a nyelvet, se az angol nyelvet, se a német nyelvet.



20 éves srác vagyok, csak Rómában voltam buszon.



Hogyan élvezzem az életet, és ne féljek megpróbálni új dolgokat, mint ismerkedés idegen lányokkal akár a munkahelyen, iskolában, kint a városban. Félek, hogy csalódok az emberekben újra és újra. El tudok bolondozni a lányokkal internet keresztül, néha a munkahelyen is hülyéskedünk, de nem tudom őt mivel elcsábítani.



Mik a véleményetek? Több témát is említettem egy kérdésben.

Kérek normális válaszokat.



Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. szept. 7. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kőgazdag nyers husi, lányok!

Nem akartkk hozzátarrozni testestől-lelkestől? Ugyanitt: gumibaba eladö

2018. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Határozd el magad, hogy változást akarsz, ha tényleg szerernél utazni hát dolgozz érte, vannak olcsóbb last minuteos jegyek, tanulj angolt, dolgozz, utazni egyedül isblehet. Probléma megoldva :D bele kell ugorni a mélyvízbe. Nehez lesz, de legalább rájössz, hogy nem vagy egy szerencsétlenség, ha rá vagy kényszerítve az önállóságra, akkor jobban fog menni. Az önbizalmad is megnövelheti, jobban érzed majd magad, és akkor könnyebb lesz becsajozni is szerintem.
2018. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

20:19*


*Egyedül utazni? Megéri? Hisz elvesznék a világban, nem tudok semmit elintézni magamnak, ez a probléma. Mire gondolsz pontosabban, hogy bele ugorjak a mélyvízbe? Hogyan legyek önálló? Mindig arra várok, hogy helyettem valaki megoldja a problémát, mert szó szerint szüleim nélkül nem tudnék hova mozdulni, elvesznék nélkülük. Tudom, hogy egyszer magam Úra leszek, de akkor miben és hogyan változtassak? Ezt nem tudom. Mert ez így tovább nem mehet. Hogyan legyen önbizalmam?

2018. szept. 7. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem saját jövedelmet kéne szerezned és külön költöznöd a szüleidtől, lehetőleg egy nagyobb városba ahol könnyebben találsz barátokat.


Én is hasonló helyzetben voltam, nekem ez segített. 23/F

2018. szept. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!