Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hol és hogy...

Szerintetek hol és hogy tudnék találni egy ilyen embert?

Figyelt kérdés
Már nem igazán akarok társaságban lenni. Beletorodtem,hogy nem vagyok tarsasagi ember,és barmit teszek,mindenki le fog xarni.Megutaltattak az emberek maguk velem pluszba a jó cselekedeteikkel. Szükségem lenne egy normális emberre, akivel tudok beszélgetni,ennyi,aki őszintén megmondja amit gondol,nem helyesel ,ha valamit rosszul tudok,akinek van ideje rám, nem szemet,megerto,es el tudok vele beszélgetni. Vagy vki aki hasonló helyzetben van...szerintetek hol tudnék ilyen embert találni?
2018. szept. 9. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Korod? Keresett korosztály és nem?
2018. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj
2018. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha vannak még ilyen emberek mint mi, azok is le fognak fosni. 6éve brom full egyedül. Oké hogy szar, de ha elfoglalod magad a nap nagy részébe talán nem gondolsz rá te se olyan sokat. Nekem valamennyit segít... Aztán jön a jól megérdemelt "szabadság" :)
2018. szept. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert az emberek egyre önzőek, minden lexar mindenkit, csak magukkal vannak elfoglalva. Hiányzik már az emberekből a szeretett a másik iránt, pedig mindenkinek arra lenne a legnagyobb szüksége.
2018. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!