Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Könnyebb úgy munkahelyet...

Könnyebb úgy munkahelyet találni, ha beadom több helyre az önéletrajzomat, de úgy, hogy éppen nem keresnek új embert?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Könnyebb-e, mintha kevesebb helyre adod be, ez a kérdés?

Matek nem az erősséged, igaz-e?

2015. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván könnyebb, ez elég egyértelmű...
2015. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk eleg egyertelmu hogy minel tobb helyfe adod be annal nagyobb az esely. Ezen nem kell sokat agyalni.
2015. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem így összejött interjú, nem volt meghirdetve az állás, mert épp elkezdtek embert keresni én meg pont beadtam. Végül nem oda vettek fel, de legalább esélyt kaptam.


Veszíteni nem fogsz semmit.

2015. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Mert így egyedüli vagy, és esetleg elgondolkodnak, hogy szükségük van-e rád. Egy ismerősöm bevált módszere, hogy személyesen viszi be a céghez, így az közvetlenül valaki "fontosabb" asztalán landol.

Veszteni valód meg egyáltalán nincs

2015. febr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen úgy is beadhatod ha épp nem keresnek, csak akkor előfordul, hogy 1-2 év múlva kapsz egy váratlan telefont, hogy most lett aktuális. Én pl jelentkeztem Pénzügyre egy céghez hirdetésre többmint 1 év múlva másik pozira megkerestek. A lényeg, hogy már ott volt az önéletrajzom. Midnenképp jó minél több helyre eljuttatni, mert sosem lehet tudni ki hulllik ki a cégtől váratlanul és akkor hó ha talonban vagy.
2015. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!