Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetem után remete élet?

Egyetem után remete élet?

Figyelt kérdés
Még mi előtt jönne valaki hogy ez biztos kamu kérdés akkor elárulom hogy nem. Jövőre érettségizek estin. Gyorsított képzés tehát így 2 éven belül meg lenne. Azt is mondták hogy emeltet kapok minden tantárgyból így van esélyem bejutni abba az egyetemre ahova én szeretném. Orvosira gondoltam. De simán felvesznek. Arra gondoltam hogy pár évig dolgoznék itt Magyarországon és mivel vannak külföldi kapcsolataim kimennék külföldre. Na most..én úgy terveztem hogy kint is dolgozok egy picit. Pár évet és beállnék remetének és magamnak termelnék mindent. Hol lenne a legjobb remete életmódot választani? Gondoltam Romániára mert régen valaki ki írta hogy ott vannak elszigetelt városok. De ha van valami ötletetek hogy hova mehetnék azt megköszönöm. Tényleg komolyan gondolom. Magamnak vadászok,egy erdőben,kis fa házikóban amit magamnak építek. Erre is lesz pénzem.
2018. szept. 15. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
És ehhez miért kell sz#patnod magad 6 évig orvosin? Ez nem az a szak, amit csak brahiból csinál az ember úgy, hogy egyébként nem is szeretne orvoslással foglalkozni a jövőben..
2018. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Én is Romániában élek remeteként egy hegyen, csak ajánlani tudom. Kicsit mondjuk ugyan sok idő itt kövekből összerakni az internetet, de nem lehetetlen. (lásd itt vagyok) Viszont nagyon szép a táj, nincsenek nagyon emberek.
2018. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Románia vagy Törökország.
2018. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

ilyen helyesírással kétlem, hogy bármi közöd lesz az orvosi egyetemhez. Remete élethez viszont teljesen megfelelő.

Szerintem is fontos, hogy elszigetelődj a civilizációtól, mivel az eszed megvan hozzá.


Főleg úgy, hogy még ahhoz is lusta vagy, h utána nézz a dolgoknak. Komolyak a szándékaid..valóban.

2018. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Engem érdekel az emberi test. Szeretem megműteni. Voltam már műtőben mint néző. Beengedtek mert mondtam hogy orvosira megyek. Illetve a patológiára is beengedtek. Érdekel. Csak szeretnék ezzel a szakmával elég pénzt összegyűjteni hogy meglegyen a kaja. A többi el lesz intézve. Ha meg kifogynék a pénzből akkor meg valami futárszolgálatot tervezek be magamnak aki elhozza nekem a kaját ingyen. Vannak ilyen remete futárszolgálatok.
2018. szept. 15. 14:15
 6/17 A kérdező kommentje:
Muszály belekötni a helyesírásomba? Most amúgy se ez volt a kérdés de mindegy. Egyébként nyelvtanból 3-4-es vagyok. Szóval nem értem.
2018. szept. 15. 14:18
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Vagy nagyon buta vagy, vagy csak trollkodsz
2018. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Ja Romániában van helikopteres remete futárszolgálat. Apám ott pilóta. Szóval ha gondolod majd add meg a címed, hegyszám, erdő, fasor név elég. Aztán dobnak le kaját.
2018. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Miért lennék az? Nyugodtan írd le. Am nem vagyok troll.
2018. szept. 15. 14:21
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!