Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki el akar menni, mert...

Ha valaki el akar menni, mert olyan reménytelen az élete, hogy egyszerűen nem tud kitörni és normális életet élni csak szenvedni, annak miért nem hagyják hogy elmenjen, sőt még rátesznek egy lapáttal?

Figyelt kérdés
Ha valakinek nem sikerül és rájönnek azt bezárják meg gyógyszerekkel tömik, de ettől mi lesz jobb? Az embernek ettől nem oldódik meg a problémája és ráadásul még fogságban is tartják, "elmenni" sem hagyják. Mindenkinek a saját dolga, hogy mihez kezd az életével, és ha tudja, hogy nem tud kijönni egy bizonyos dolgból, akkor miért nem megértik, ahelyett hogy megpróbálják bemesélni hogy igen is képes kijönni belőle és basztatják? Ha valaki olyan gyenge lelkileg, hogy el sem bírja hinni, hogy képes rá, az úgy sem lesz az és felesleges a "bármi lehetséges" dumát felhozni, mert ez nem igaz. hogyha egy ember szorong a többiek közelében, az nem fog beszélni velük és egyedül marad. Nem azért mert nem is akar beszélni, vagy talán már tényleg nem akar, de csak mert tudja hogy automatikusan jön a szorongás amint ilyen helyzetbe kerül, nem tehet semmit. Tipikus "se veled se nélküled" barátok nélkül van, amiről már le is mondott, mert rájött hogy nem képes rá, de még is vágyna a társaságra.
2018. szept. 16. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a szorongás a bajod, azt szerintem lehet kezelni, aztán tudsz majd ismerkedni is, amúgy meg azért ilyenek az emberek, mert mindenki magából indul ki, egy boldog ember nem tudja elkepzelni, hogy milyen depressziósnak lenni. Viszont a szorongást tényleg letudod győzni.
2018. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki elakar menni, az eltud menni hiába bármilyen ellencselekvés. Én azt gondolom aki igazán szeretne véget vetni a szenvedéseinek, az megoldja még mielőtt kiderülne, egyértelművé válna mások számára, hogy mire készül. Ezért is olyan ijesztő ez.

Aki segélykiáltásokkal él, de nem vet véget a szenvedéseinek, vagy csak próbálkozik, az igazán nem is akarja, hogy vége legyen. Nekik pedig segítségre van szükségük és jó is ha kapnak.

2018. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell visszatartani. Engem nincs is aki visszatartson csak egyetlen családtagom van, de ő is beteg, szóval érted.. Tehát ha ezt akarod.. De ha vannak barátok stb akkor lehet érdemes lenne élned, és örülni annak ami van (?)
2018. szept. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled is, meg a #2-essel is.
2018. szept. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem jó ha egyet értessz, mert akkor te is szarba vagy. Azért remélem csajok nem értenek egyet ezekkel :D
2018. szept. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én speciel csaj vagyok, úgyhogy de. Bár nem értem, mitől lenne kevésbé tragikus, ha fiú lennék.
2018. szept. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem srác szemmel főleg az én helyzetembe fura.. Ha tudom hogy van még egy olyan ember aki én és csaj, nem olyan divatp**csa mint a többi, akkor én nagyon sajnálnám ha egy normális csajt vesztene a világ. Szerintem az átlag emberek közül senkit nem sajnálnék, legalábbis az ilyen átlag páwa majmokat meg kis csitriket nem tudnám annyira sajnálni, mint egy hozzám hasonló depressziós öngyilkos hajlamú embert. Mert ugye valószínűleg oka van hogy ilyen lett, én speciá sose voltam olyan mint mások.. Lényeg a lényeg, ha TV-be hallok ilyet engem az is felb@.sz...
2018. szept. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem divatból járok pszichiáterhez és szedek gyógyszereket 3 éve. Továbbra sem értem, miért kell ehhez pénisszel rendelkezni. De jó tudni, hogy van, aki nem ítélkezik a magamfajta fölött.
2018. szept. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor te egy normális csaj lehetsz, és ha gyógyszert szedsz meg jársz agyturkászhoz akkor erős is, és kiutat keresel. Sok sikert neked...
2018. szept. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!