Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság - Nincs senkim,...

Öngyilkosság - Nincs senkim, nem is akarok. Ez Nem segítség kérés, itt nincs segítség, csak érdekel mások mit tennének, ennyi. Read More (? )

Figyelt kérdés

Talán unalmas és hosszú, szóval ha nem kifejezetten élvezed egy fiatal srác hülye életét elemezni, akkor most fejezd is be az olvasást, és szidó, a hasonló emberekből viccet csináló kommentet nem kérek "köszheló".

StoryTime: Már iskolába se jöttem ki senkivel, volt 1-2 kivétel de azok is hamar "távolabb" kerültek tőlem aztán nem foglalkoztam velük. Sok gondolkodás után kirúgattam magam, és magántanulónak csaptam felköltöztem pestre (idős családtaghoz) az egyetlen családtagommal akit még érdekeltem. Közbe egyedül magántanárok stb, közbe meghalt sajnos akihez költöztünk. Nem csak az iskolai körülmények és a magántanulás (közbe megpróbáltam itt egy másikat, de 2 hetet se bírtam a többiek között) tehettek arról hogy ideköltöztünk, hanem családi problémák is, konkrétabban az az egy családtagom foglalkozott velem (Nem muterról és nem is faterról van szó). Lényeg a lényeg a 8.általánost már lehúztam, de tovább semmi kedvem tanulni, mert ott valószínűleg komplikáltabb a "magántanulás" vizsgák stb. és nem is igazán érdekel semmi meló, inkább kinyírnám magam, de ugye azzal a bizonyos családtaggal csak nem teszem ezt meg, aki szinte felnevelt egyedül. Életkedv nincs, csak a zene az ami talán lenyugtat pár percre, az online "világba" is egész jól le tudom foglalni magam ha van mivel. (Képek/videók etc) Sőt, új hobby ha akármi szar van, pengével felpattintok egy csíkot a csuklómra :D Szeretem a sebeket egyébként, bizonyítási vágy magamnak és szerintem nem is érdemlek jobbat, de nem is ez a lényeg. Szerintem tudnék egy könyvet írni ebből, de nem akarlak se titeket se magamat untatni ezzel, és csak az a kérdés jutott eszembe a többi hasonló kérdést olvasva, hogy ti ezt hogy fixálnátok? Barátokkal semmi jó tapasztalatom sincs, és ráadásul egyre páwábbak a korombeliek is, minél menőbb sapka térdig érő gatya meg valami csaj akit irigyelnek majd a haverok. Nameg ugye a sok ribi akikre meg ezek miatt igény van! Aki meg normális csaj az olyan akar lenni mint az a sok szajha, hogy ők is lehessenek valakik, látszódjon a fél testük a ruha alól instán meg az utcán is, mert az menő, miközbe az ilyen még talán 5%maradék Normális csajok érnek valamit(SOKAT), de egyre kevesebb van belőlük. Ezért a csajozás része se nagyon érdekel, bár szerintem ez egy 100%-os fix lehetne, de mi értelme egy ilyen tipikus mai csajnak aki szinte napról napra cserélgeti hogy kivel "járogat" már 14 évesen? :D Hiába gyűlölöm magam és tartom magam hányingernek, de egy ilyen szerencsétlent még én is össze tudnék szedni ha akarnék.. De ezeket inkább kihagyom ;) Ti is szenvednétek tovább, vagy inkább próbálnátok beilleszked a "normálisnak" tartott emberek közé?

Hozzáteszem hogy nem vagyok elmebeteg, tudok ilyen kultúrált módon beszélni (mégiscsak nem egy vicc oldalon beszélünk). Pár dologba, például az ilyen csajokról való véleményembe szerintem normálisabb vagyok nem 1 de nem is 2 embernél, viszont mivel az ilyen emberek többen vannak, ez plusz egy indok hogy egy korcsnak érezzem magam. A végére újra a lényeg, TI, akiknek valószínűleg van egy kis önbizalom és talán több ész mint nekem, mit tennétek? Kösz ha végig olvastad, és hogy nem paraszt módon fogsz kommentelni.



2018. szept. 18. 03:06
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/300 A kérdező kommentje:
Én nem olyan vagyok, nincs 1 ismerősöm se facen. KB oda mentek pár adatot/képet (nem magamról) de kb az az egyetlen hely ha néha kedvem van el tudok érni valakit, aztán széttrollkodok valami hülye csoportot még ki nem dobak :D
2018. szept. 21. 20:03
 132/300 anonim ***** válasza:
Wow ezért teljesen megéri az fb. Ja nem :D Miért nem trollkodsz YouTube-on? Sokkal színesebb a trollkodni való skála :D
2018. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/300 A kérdező kommentje:
Ott is tudom, de ott arc nélkül csak az anyázás megy. és képeket nem lehet posztolni. Csak értelmes YT-t nézek, főleg amcsikat meg UK-ból arcokat.
2018. szept. 21. 20:28
 134/300 anonim ***** válasza:
Naja, főleg a magyar-román viszonyokat ábrázoló vidik alatt eléggé megy egymás káromlása. USA-ból a Paul-ok UK-ből meg KSI, mi? xd
2018. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/300 A kérdező kommentje:
Fúj, dehogy. Daggerwin meg ilyen normálisabbak. Fiatalok meg kb nem.
2018. szept. 21. 20:46
 136/300 anonim ***** válasza:
Pedig jó mém alapanyagok. https://www.youtube.com/watch?v=xM_8OVMYZRI Csak mert említettél amcsikat :)
2018. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/300 A kérdező kommentje:
Valamit pont láttam tőle pár napja! Lehet majd összedobok ebből is valami videót.
2018. szept. 21. 21:06
 138/300 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, nem tudom, sírjak e vagy nevessek. Nyolcadikos voltál, vagy vagy, vagy már nem tudom, de a lényeg: iszonyat fiatal vagy! Tudom, hogy ha valaki antiszociális, az nagyon megnehezít mindent (én is az vagyok) de a sültgalamb sajnos nem repül a szádba attól, hogy ülsz a gép előtt. Nehéz suliba menni az emberek miatt? Ne miattuk menj. Senki nem kényszerít, hogy beszélj velük, akár 4 évig is lehetsz csendben. Nem fognak szeretni? Ha te se szereted őket, nem mindegy? Egy érettségi nagyon nem ártana manapság, és ki tudja, lehet egy teljesen új közegben fel is oldódsz, idősödsz, változol. 22 éves vagyok, és össze nem tudnám magam hasonlítani a 14, de még a 18 éves énemmel sem. Jaaa, most kut eszembe, hogy kb annyi vagy, bocsánat! A lényeg, hogy ha most nem törődsz magaddal, simán elcseszed úgy, hogy később esélyed se legyen. Azt is el kéne dönteni, élni akarsz e, tényleges megoldást akarsz e, vagy inkább meghalni. Nincs senkid? Előfordul, vagyunk így ezzel páran, de az egy helyben ülés erre sem megoldás.

Nem jövök a szedd már össze magad szöveggel, mert ez nem így működik, de az első lépést meg kell tenni. Ez pedig a beismerés, hogy ha így folytatod, meg fogsz halni. Ha, és amikor ezt megérted, érezni fogod, mit akarsz, túlélni, vagy nem. Nagyon úgy néz ki nekem, mintha depressziós lennél, vagy hasonló, ezzel is foglalkozni kéne szerintem. Nagyon sajnálom, hogy ilyen állapotban vagy, tudom, hogy milyen, de senki nem fog megmenteni magad helyett. Mit tennék? Kilépnék a komfortzónámból. Nehéz? Az. Küzdeni kell? Persze. Megéri? Ha élni akarsz, igen, ha nem, akkor nyilván nem. Lesz változás? Nem biztos, de esélyes. Gyorsan? Nem. Lesz, amikor elbuksz? Hogyne, ezerszer. Semmi nem könnyű.

Tudom milyen érzés úgy élni, hogy abszolút nem akarsz, úgyhogy ez nem kioktatás, vagy valami, de a változásért nagyon nagyon sokat kell dolgozni. Akarod? Akkor csináld! Nem akarod? Ehhez is jogod van.

Én sok sikert kívánok!

Antiszociális, szorongásos, borderlineos, 15 éve küszködő 22 éves egyetemista lányként. Nem mindig van kiút, de keresni azért lehet!

Bocsi a regényért

2018. szept. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/300 A kérdező kommentje:
Nem baj ha hosszú, elolvastam. A válasz nem, nem akarok élni. Nekem így nincs értelme az egésznek. Szimplán magamnak meg nem akarok élni, ha ugyanúgy nem lesz senki aki leszarná ha megölöm magam, még csak oda se fognak köpni mikor a hídról ugrok le
2018. szept. 22. 01:10
 140/300 anonim ***** válasza:
#80.Figyelj,azt mondom hallgass a lányra(138),kb mindent elmondott,és a te korodban akarj még élni akkor is ha szerinted nincs miért.Meghalni úgy is meg fogunk hova kapkodni... :)
2018. szept. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!