Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság - Nincs senkim,...

Öngyilkosság - Nincs senkim, nem is akarok. Ez Nem segítség kérés, itt nincs segítség, csak érdekel mások mit tennének, ennyi. Read More (? )

Figyelt kérdés

Talán unalmas és hosszú, szóval ha nem kifejezetten élvezed egy fiatal srác hülye életét elemezni, akkor most fejezd is be az olvasást, és szidó, a hasonló emberekből viccet csináló kommentet nem kérek "köszheló".

StoryTime: Már iskolába se jöttem ki senkivel, volt 1-2 kivétel de azok is hamar "távolabb" kerültek tőlem aztán nem foglalkoztam velük. Sok gondolkodás után kirúgattam magam, és magántanulónak csaptam felköltöztem pestre (idős családtaghoz) az egyetlen családtagommal akit még érdekeltem. Közbe egyedül magántanárok stb, közbe meghalt sajnos akihez költöztünk. Nem csak az iskolai körülmények és a magántanulás (közbe megpróbáltam itt egy másikat, de 2 hetet se bírtam a többiek között) tehettek arról hogy ideköltöztünk, hanem családi problémák is, konkrétabban az az egy családtagom foglalkozott velem (Nem muterról és nem is faterról van szó). Lényeg a lényeg a 8.általánost már lehúztam, de tovább semmi kedvem tanulni, mert ott valószínűleg komplikáltabb a "magántanulás" vizsgák stb. és nem is igazán érdekel semmi meló, inkább kinyírnám magam, de ugye azzal a bizonyos családtaggal csak nem teszem ezt meg, aki szinte felnevelt egyedül. Életkedv nincs, csak a zene az ami talán lenyugtat pár percre, az online "világba" is egész jól le tudom foglalni magam ha van mivel. (Képek/videók etc) Sőt, új hobby ha akármi szar van, pengével felpattintok egy csíkot a csuklómra :D Szeretem a sebeket egyébként, bizonyítási vágy magamnak és szerintem nem is érdemlek jobbat, de nem is ez a lényeg. Szerintem tudnék egy könyvet írni ebből, de nem akarlak se titeket se magamat untatni ezzel, és csak az a kérdés jutott eszembe a többi hasonló kérdést olvasva, hogy ti ezt hogy fixálnátok? Barátokkal semmi jó tapasztalatom sincs, és ráadásul egyre páwábbak a korombeliek is, minél menőbb sapka térdig érő gatya meg valami csaj akit irigyelnek majd a haverok. Nameg ugye a sok ribi akikre meg ezek miatt igény van! Aki meg normális csaj az olyan akar lenni mint az a sok szajha, hogy ők is lehessenek valakik, látszódjon a fél testük a ruha alól instán meg az utcán is, mert az menő, miközbe az ilyen még talán 5%maradék Normális csajok érnek valamit(SOKAT), de egyre kevesebb van belőlük. Ezért a csajozás része se nagyon érdekel, bár szerintem ez egy 100%-os fix lehetne, de mi értelme egy ilyen tipikus mai csajnak aki szinte napról napra cserélgeti hogy kivel "járogat" már 14 évesen? :D Hiába gyűlölöm magam és tartom magam hányingernek, de egy ilyen szerencsétlent még én is össze tudnék szedni ha akarnék.. De ezeket inkább kihagyom ;) Ti is szenvednétek tovább, vagy inkább próbálnátok beilleszked a "normálisnak" tartott emberek közé?

Hozzáteszem hogy nem vagyok elmebeteg, tudok ilyen kultúrált módon beszélni (mégiscsak nem egy vicc oldalon beszélünk). Pár dologba, például az ilyen csajokról való véleményembe szerintem normálisabb vagyok nem 1 de nem is 2 embernél, viszont mivel az ilyen emberek többen vannak, ez plusz egy indok hogy egy korcsnak érezzem magam. A végére újra a lényeg, TI, akiknek valószínűleg van egy kis önbizalom és talán több ész mint nekem, mit tennétek? Kösz ha végig olvastad, és hogy nem paraszt módon fogsz kommentelni.



2018. szept. 18. 03:06
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/300 A kérdező kommentje:
Engem nem izgat ha a külső vagy a sok önbizalomhiány miatt lenne ez valakinek jó.. ne azért szeressenek már :D Ha elmennék dolgozni, akkor is ugyan ez az ember maradnék, az meg hogy magamról ez a véleményem, azt megváltoztathatná valaki hidd el. Bőven elég lenne az az egy valaki, aki nem létezik ;) Nem akarok egy nyálas barom lenni, de ez van, szerintem egyedül nem sok értelme van az egésznek. Ettől függetlenül a barátok hiányát nem érzem, mert arra tényleg nincs szükségem. idejét se tudom mikor röhögtem utoljára egy igazit, és egy barátok között se változna szerintem, és nem is arra van szükségem.
2018. szept. 21. 18:27
 122/300 anonim ***** válasza:
80.Oké hogy ne azért szeressenek,de az emberek az első benyomásból ítélnek és ha egyből elriasztod ezzel hogy "értéktelen korcs vagyok"(ami még csak nem is igaz), akkor esély sincs arra hogy valaki megismerjen vagy megkedveljen és hol van még ettől a szeretet ugye ha egy lányról beszélünk...érted.
2018. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/300 A kérdező kommentje:

Figyelj, azzal nem lesz baj hogy elüldözzek valakit a neten, mert nem beszélek senkivel :D

"Próbálkozzak" De hol, kivel? Nézd már meg ezt a sok tinip*cs@'t, nekem az ilyen kis magamutogató nyávogó "izék" nem kellenek :D Nem is értem hogy akinek ilyen csaja van, hogy viseli el hogy mindenki a csajukat lesi mert annyira "túlöltözöttek"

2018. szept. 21. 18:50
 124/300 anonim ***** válasza:

80.Azért nehéz erre válaszolni(hogy hol próbálkozz) mert nem tudom milyen idős vagy bár az elején mintha írtad volna hogy 18 körüli..De egyébként meg azt is írtad hogy nem mozdulsz ki otthonról és ha mégis akkor sem beszélsz senkivel..így tényleg csak a net marad itt viszont úgy lehúzod magad hogy az esélyed épkézláb lányt megismerni kb mint a lottó ötös.. :)

Szóval gondolkodom rajta hogy mit tennék a helyedben azon kívül amit 10X leírtam de nem könnyű.

2018. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/300 A kérdező kommentje:
Figyelj, én az utcán sok ember között nem vagyok meg jól, próbálok mindenkit és minden tekintetet annyira kerülni amennyire lehet. Nem hogy leszólítsak valakit.. Főleg hogy akit látok kb hozzá se szólnék, mondtam nekem ez a ribistyle nem jön be :/ Lehet furcsa egy korombelitől ilyet hallani, meg hogy "fiatal vagyok nem tudom mit akarok" pedig tudom. Ilyen csitriket semmiféle képpen Nem. Sose gondolkodtam gyerekként, pár évesen már discoveryt néztem nem érdekelt a sok hülye gyerekmese meg ilyenek. Azt tudom mi kéne, de olyan nincs. Egyébként csináltunk egy csoportot, szóval a normális emberek privátba megkapják a csoport linket, aztán összedobunk egy normális közösséget. Aztán majd feltör a csoport :D Akikbe látom a jó indulatot, azokat szívesen látnánk a csoportba.
2018. szept. 21. 19:06
 126/300 anonim ***** válasza:
80.Ok ez rajtad múlik.Egyébként meg te is tudod hogy van olyan akit keresel csak így nem tudod megtalálni.. Leírtam miért:)
2018. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/300 A kérdező kommentje:
Valahol biztos.. Értékelem hogy normálisak voltatok a chaten.
2018. szept. 21. 19:31
 128/300 anonim ***** válasza:
100%

Viktor, a Te szövegedet elolvastam, a kommenteket csak átlapoztam, hát jó mélyen vagy. Több helyen is felbukkant már a neved.


Az általános 8 éve kegyetlenül rossz, ha az embernek nincsenek barátai, sőt az egész osztály szívatja, és a családjára se támaszkodhat (anya-apa), átéltem ezt, engem a 3 évnyi megállás nélküli online játék tett túl az utolsó években. Előtte is a kockulás volt szinte mindenem. Online voltak haverjaim, nem voltam rossz játékos, ezért benne voltam az ismert alap magban. De aztán, jött a középiskola, és végre "normális" osztályba kerültem, és rájöttem, hogy nem vagyok egyedül, sőt, vannak nálam rosszabb helyzetben lévők. Lettek barátaim, és az a 4 év úgy elrepült... Add meg magadnak az esélyt (veszteni nem vesztenél vele) és iratkozz be középbe. Azt is abbahagyhatod. Igaz, Te pont abban a generáció váltásban vagy ~'00 ahol már a tinik nem tudnak tinik lenni, a gyerekek se gyerekek már olyan értelemben. Nincsen már egyéniség, nincs már vagány öltözék, semmi újat nem tud senki felmutatni, mivel már egyre "elfogadhatóbb" minden. Végig nézek a mostani gimiseken és kb copy+paste. Már az én generációmnak és nehézkes volt egyéninek és olyan stílusban megjelennie, hogy az személyhez köthető legyen, de azért még sikerült. Persze nálunk és végigsöpörtek trend hullámok: általánosban emo, általános végén/közép elején a biszexség kezdte felütni a fejét meg a lezbiség, státusz szimbólum az egyik giminek meg a Converse cipők voltak, aki nem abban ment, azt kiközösítették. Ezzel azt akarom mondani, hogy akkor is volt felszínesség, de nem ilyen mértékben is durván mint most.


Érettségit megszerezni nem olyan nehéz, bár már elég sokat fingatnak a különféle szigorításokkal. Mivel Mo a bürokrácia hazája, ezért papírokból sose elég. Munkázni érettségi nélkül, még lepukkantabbakat találhatsz, ha csak nem mennél külföldre. De elmehetsz pl. egy gyárba, ott nem kell az emberekkel társalogni, csak végezd a dolgod- rövid távon ez jó megoldás lehetne, gyűjtenél pénzt és léptenként vissza is tudnál szocializálódni.


Én nekem sincs senkim, akit társamnak tudnék titulálni, a barátok meg egy teljesen más kategória. Nem tudom, hogy mikor roppanok bele ebbe a tudatba, hogy nem lelem a társamat, akit annak véltem az meg cserben hagyott. De ameddig bírom, (főleg ha jobb passzban vagyok) próbálok produktív lenni. Vagdosás=figyelemfelhívás/tapasztalás, Öngyilkossági szándék (kihirdetése)=segélykiáltás, tényleges tett=reményvesztés. Te még bőven reménykedsz, hogy eljön a megváltó. Csak az a gáz, hogy az egész a fejedben dől el. Jót tenne neked, egy kis nézőpont váltás, akármi is az eszköz hozzá: új környezet, új ország, könyv/film, ember esetleg állat társasága, tudatmódosító szerek, meditálás, internetes fórum (ne a gyk), halálközeli élmény-adrenalin löket stb...


Amúgy meg nem kell egyből ribizlinak hívni minden csajt, mivel a pasik se szentek, tudják, hogyan kell manipulálni a lányokat, hogy megkaphassák Őket egy-két alkalomra. Volt egy gyerekkori barátnőm, aki kb. 12 éves korától pasizott, két kezemen nem tudom megszámolni, hány csávóval feküdt le... Senki se tudta, hogy min ment keresztül (csak én, mert születése óta ismerjük egymást), hogy majdnem kiugrott a nyolcadikról bedrogozva olyan 14 évesen...Minden csaj ismerőse csak ribizte a háta mögött, de a lány nem akart mást, csak, hogy valaki szeresse, bármibe is kerüljön ez. Nagyon rossz családi körülményei voltak, szülei elváltak, dobálták jobbra-balra. Szval nagyon sokan nem önszántukból lesznek a nép szavával élve qvák, csak egyszerűen naivak, és reménykednek. És ugye a fiúk/férfiak többségének mi kell...? Ez olyasmi, mint ha kiraknának étlen szomjan a sivatagba, és bármit megtenne az ember, hogy vízhez jusson. Csak épp nem fizikai, hanem lelki síkon. Amúgy végre megtudott állapodni és már 3 éve komoly kapcsolata van, tök normális a sráccal, de ha akkor feladja... Igaz ez az Ő storyja, másé nem biztos, hogy happy endinges lesz.


Am ha van vmi kérdésed, akk írj privit, átéltem már egy-két dolgot.

2018. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/300 A kérdező kommentje:

128- Hát, kérdésem nincs, mert igazából amit leírtam abba benne van minden, és nem hiszem hogy ha azt mondják hogy "változni fog" akkor tényleg változni fog.. Csináltunk egy facebook csoportot, ilyen embereket "begyűjtünk" innen GYK-ről és lesz ami lesz. Ha már mellettem nem lesz senki, legalább lesz egy csoport ahol látom hogy talán vannak úgy mások is mint én..

Kösz

2018. szept. 21. 19:46
 130/300 anonim ***** válasza:
Na pont fb kell az ilyenre... Na mind1, egyszer kinövitek ezt. :D
2018. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!