Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság - Nincs senkim,...

Öngyilkosság - Nincs senkim, nem is akarok. Ez Nem segítség kérés, itt nincs segítség, csak érdekel mások mit tennének, ennyi. Read More (? )

Figyelt kérdés

Talán unalmas és hosszú, szóval ha nem kifejezetten élvezed egy fiatal srác hülye életét elemezni, akkor most fejezd is be az olvasást, és szidó, a hasonló emberekből viccet csináló kommentet nem kérek "köszheló".

StoryTime: Már iskolába se jöttem ki senkivel, volt 1-2 kivétel de azok is hamar "távolabb" kerültek tőlem aztán nem foglalkoztam velük. Sok gondolkodás után kirúgattam magam, és magántanulónak csaptam felköltöztem pestre (idős családtaghoz) az egyetlen családtagommal akit még érdekeltem. Közbe egyedül magántanárok stb, közbe meghalt sajnos akihez költöztünk. Nem csak az iskolai körülmények és a magántanulás (közbe megpróbáltam itt egy másikat, de 2 hetet se bírtam a többiek között) tehettek arról hogy ideköltöztünk, hanem családi problémák is, konkrétabban az az egy családtagom foglalkozott velem (Nem muterról és nem is faterról van szó). Lényeg a lényeg a 8.általánost már lehúztam, de tovább semmi kedvem tanulni, mert ott valószínűleg komplikáltabb a "magántanulás" vizsgák stb. és nem is igazán érdekel semmi meló, inkább kinyírnám magam, de ugye azzal a bizonyos családtaggal csak nem teszem ezt meg, aki szinte felnevelt egyedül. Életkedv nincs, csak a zene az ami talán lenyugtat pár percre, az online "világba" is egész jól le tudom foglalni magam ha van mivel. (Képek/videók etc) Sőt, új hobby ha akármi szar van, pengével felpattintok egy csíkot a csuklómra :D Szeretem a sebeket egyébként, bizonyítási vágy magamnak és szerintem nem is érdemlek jobbat, de nem is ez a lényeg. Szerintem tudnék egy könyvet írni ebből, de nem akarlak se titeket se magamat untatni ezzel, és csak az a kérdés jutott eszembe a többi hasonló kérdést olvasva, hogy ti ezt hogy fixálnátok? Barátokkal semmi jó tapasztalatom sincs, és ráadásul egyre páwábbak a korombeliek is, minél menőbb sapka térdig érő gatya meg valami csaj akit irigyelnek majd a haverok. Nameg ugye a sok ribi akikre meg ezek miatt igény van! Aki meg normális csaj az olyan akar lenni mint az a sok szajha, hogy ők is lehessenek valakik, látszódjon a fél testük a ruha alól instán meg az utcán is, mert az menő, miközbe az ilyen még talán 5%maradék Normális csajok érnek valamit(SOKAT), de egyre kevesebb van belőlük. Ezért a csajozás része se nagyon érdekel, bár szerintem ez egy 100%-os fix lehetne, de mi értelme egy ilyen tipikus mai csajnak aki szinte napról napra cserélgeti hogy kivel "járogat" már 14 évesen? :D Hiába gyűlölöm magam és tartom magam hányingernek, de egy ilyen szerencsétlent még én is össze tudnék szedni ha akarnék.. De ezeket inkább kihagyom ;) Ti is szenvednétek tovább, vagy inkább próbálnátok beilleszked a "normálisnak" tartott emberek közé?

Hozzáteszem hogy nem vagyok elmebeteg, tudok ilyen kultúrált módon beszélni (mégiscsak nem egy vicc oldalon beszélünk). Pár dologba, például az ilyen csajokról való véleményembe szerintem normálisabb vagyok nem 1 de nem is 2 embernél, viszont mivel az ilyen emberek többen vannak, ez plusz egy indok hogy egy korcsnak érezzem magam. A végére újra a lényeg, TI, akiknek valószínűleg van egy kis önbizalom és talán több ész mint nekem, mit tennétek? Kösz ha végig olvastad, és hogy nem paraszt módon fogsz kommentelni.



2018. szept. 18. 03:06
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/300 A kérdező kommentje:
Aha, csak nekem nincs. Lehet hogy van, TALÁN... De nem szoktam beszélni senkivel, az meg hogy egy pénztárnál való fizetésnél többet beszéljek egy emberrel, annak már idejét se tudom, hány évvel ezelőtt lehetett. Csak azzal akarok foglalkozni aki megérdemli szerintem, nem úgy értem hogy aki olyan csőd mint én, mert azokkal talán jobban meg is értenénk egymást, de az ilyen magamutogató csitrikkel akkor se foglalkoznék ha fizetnének, komolyan mondom nincs gusztusom hozzájuk.. De gondolom azt is nehéz elhinni hogy van még aki nem csak az ágyába akar vinni valakit, ezt meg is értem egyébként
2018. szept. 20. 20:45
 102/300 anonim ***** válasza:
100%
80.Pedig hidd el hogy van ilyen csak ők sem beszélnek erről,mert azt gondolják amit te..:)vagy épp azt hogy irántuk senki sem érdeklődik mert nem "trendik".Neked kell(ene) meggyőznöd őket de ahhoz beszélgetni kell.. Hacsak nem értesz a telepátiához:D
2018. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/300 A kérdező kommentje:
A telepátia aranyos, ha felveszem a szemüvegem talán elég okosnak látszódnék hozzá :D Egyébként, ez a baj a normális csajokkal amit mondtál, hogy rájuk senki se kíváncsi.. pedig vannak akik a fél karjukat adnánk értük, miközbe ezek a ribik persze ott vannak mindenhol első helyen meg mindenki "szereti" őket :/ Ez van sajnos. Én meg nem tudok mit csinálni. Ha valaki ilyen is lenne és egyetértene akkor se írna rá egy ilyen szerencsétlen emberre, szerintem még egy hozzám hasonló is lenézne engem, ha elolvasná amiket itt beszéltünk. De ez van, én már valahogy elfogadtam..
2018. szept. 20. 21:09
 104/300 anonim ***** válasza:
100%
80.Hát ezt mondtam én is..:)nem írna rád.. egyenlőre.De ugye minden változás fejben kezdődik.. csak addig vagy szerencsétlen amíg te annak gondolod magad,úgy is mondhatnám hogy amíg az akarsz maradni.Ezt viszont nem kell okvetlenül elfogadni mert benned van a változás LEHETŐSÉGE.Ez így van,nem azért írtam mert jól hangzik...
2018. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/300 A kérdező kommentje:
De nem hiszem hogy lenne valaki akinem nem csak felesleg lennék. Sok hülyeségre gondoltam, voltak ilyen olyan bajaim, mondjuk nem voltam megelégedve magammal, és fogytam megoldódott az is edzéssel (persze nem 200 kiló voltam csak na..) ezek nagyba akadályoztak.. De így nincs miért kimenni és mondjuk dolgozni vagy nem tudom.. Nincs célom meg ilyenek nincs kiér/miér egyáltalán élni. Amúgy szinte mindenre tudtok választ, de az a baj hogy én is.. :/
2018. szept. 20. 21:30
 106/300 anonim ***** válasza:
100%
80.Amíg nincs kiért,addig "csak" élvezd az életet, úgy értem foglalkozz azzal amit szeretsz,egyél jókat(azért figyelj a súlyodra:)) stb.Aztán majd lesz más is,legfontosabb hogy a lelki békéd meglegyen, hogy fejben rend legyen.Úgy érzem tudsz te gondolkodni csak valahogy azt sem akarsz:D;) mi ez a lustaság,mert kiégéshez talán nem vagy még elég öreg:)
2018. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/300 A kérdező kommentje:
Dude én nem tudok élvezni semmit..
2018. szept. 20. 21:42
 108/300 anonim ***** válasza:
Nem is csinálsz semmi élvezeteset, csak mindig ugyanazt, azért unod annyira az egész életet. Minden napra kéne valami kis újdonság, olyasmi, amit eddig nem csináltál. Pl. körülnézni, hogy milyen munkákat ajánlanak a környéken... Nem kell feltétlenül rögtön jelentkezni is egy állásra, csak gyűjtsd be az információt, hogy legyen valami konkrétum, amin gondolkodhatsz, hogy milyen lenne, belevágj-e, miért lenne jó, stb.
2018. szept. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/300 A kérdező kommentje:
A neten nézelődtem már egyébként. De ezt mondtam is
2018. szept. 21. 13:47
 110/300 anonim ***** válasza:
90%
1 héten egyszer mész ki? Hát ha van aki eltart egy ekkora önsajnáltatót, úgy könnyű. Sír a szád, de nem teszel semmit a változásért.
2018. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!