Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság - Nincs senkim,...

Öngyilkosság - Nincs senkim, nem is akarok. Ez Nem segítség kérés, itt nincs segítség, csak érdekel mások mit tennének, ennyi. Read More (? )

Figyelt kérdés

Talán unalmas és hosszú, szóval ha nem kifejezetten élvezed egy fiatal srác hülye életét elemezni, akkor most fejezd is be az olvasást, és szidó, a hasonló emberekből viccet csináló kommentet nem kérek "köszheló".

StoryTime: Már iskolába se jöttem ki senkivel, volt 1-2 kivétel de azok is hamar "távolabb" kerültek tőlem aztán nem foglalkoztam velük. Sok gondolkodás után kirúgattam magam, és magántanulónak csaptam felköltöztem pestre (idős családtaghoz) az egyetlen családtagommal akit még érdekeltem. Közbe egyedül magántanárok stb, közbe meghalt sajnos akihez költöztünk. Nem csak az iskolai körülmények és a magántanulás (közbe megpróbáltam itt egy másikat, de 2 hetet se bírtam a többiek között) tehettek arról hogy ideköltöztünk, hanem családi problémák is, konkrétabban az az egy családtagom foglalkozott velem (Nem muterról és nem is faterról van szó). Lényeg a lényeg a 8.általánost már lehúztam, de tovább semmi kedvem tanulni, mert ott valószínűleg komplikáltabb a "magántanulás" vizsgák stb. és nem is igazán érdekel semmi meló, inkább kinyírnám magam, de ugye azzal a bizonyos családtaggal csak nem teszem ezt meg, aki szinte felnevelt egyedül. Életkedv nincs, csak a zene az ami talán lenyugtat pár percre, az online "világba" is egész jól le tudom foglalni magam ha van mivel. (Képek/videók etc) Sőt, új hobby ha akármi szar van, pengével felpattintok egy csíkot a csuklómra :D Szeretem a sebeket egyébként, bizonyítási vágy magamnak és szerintem nem is érdemlek jobbat, de nem is ez a lényeg. Szerintem tudnék egy könyvet írni ebből, de nem akarlak se titeket se magamat untatni ezzel, és csak az a kérdés jutott eszembe a többi hasonló kérdést olvasva, hogy ti ezt hogy fixálnátok? Barátokkal semmi jó tapasztalatom sincs, és ráadásul egyre páwábbak a korombeliek is, minél menőbb sapka térdig érő gatya meg valami csaj akit irigyelnek majd a haverok. Nameg ugye a sok ribi akikre meg ezek miatt igény van! Aki meg normális csaj az olyan akar lenni mint az a sok szajha, hogy ők is lehessenek valakik, látszódjon a fél testük a ruha alól instán meg az utcán is, mert az menő, miközbe az ilyen még talán 5%maradék Normális csajok érnek valamit(SOKAT), de egyre kevesebb van belőlük. Ezért a csajozás része se nagyon érdekel, bár szerintem ez egy 100%-os fix lehetne, de mi értelme egy ilyen tipikus mai csajnak aki szinte napról napra cserélgeti hogy kivel "járogat" már 14 évesen? :D Hiába gyűlölöm magam és tartom magam hányingernek, de egy ilyen szerencsétlent még én is össze tudnék szedni ha akarnék.. De ezeket inkább kihagyom ;) Ti is szenvednétek tovább, vagy inkább próbálnátok beilleszked a "normálisnak" tartott emberek közé?

Hozzáteszem hogy nem vagyok elmebeteg, tudok ilyen kultúrált módon beszélni (mégiscsak nem egy vicc oldalon beszélünk). Pár dologba, például az ilyen csajokról való véleményembe szerintem normálisabb vagyok nem 1 de nem is 2 embernél, viszont mivel az ilyen emberek többen vannak, ez plusz egy indok hogy egy korcsnak érezzem magam. A végére újra a lényeg, TI, akiknek valószínűleg van egy kis önbizalom és talán több ész mint nekem, mit tennétek? Kösz ha végig olvastad, és hogy nem paraszt módon fogsz kommentelni.



2018. szept. 18. 03:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/300 A kérdező kommentje:

Kösz ha végig olvastad!

Sokan biztos azt gondoljátok ez mégis "segítség kérés" meg "azért írtam ki", de én tényleg nem kérek az olyan emberekből, főleg a segítségükből akikről szó volt.

Ez alatt értem a beképzelt páwa stílusú srácokat, csajokat is. Mert ugye normális emberek közt, kinek kell "használt", instát/face-t 30 percre félre rakni képes p*csa? :)


Kor: 18 körüli

Nem: F (Ez gondolom lejött ha végig olvastad)

Ha kérdésetek kommenteljetek, de Normális stílusba.

2018. szept. 18. 03:13
 2/300 A kérdező kommentje:

instát/face-t 30 percre félre rakni KÉPTELEN*

3-kor ne várj helyesírást

2018. szept. 18. 03:15
 3/300 anonim ***** válasza:
70%
Elolvastam.Ahelyett hogy magadat gyalázod,miért nem lépsz inkább?
2018. szept. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/300 A kérdező kommentje:
Ez volt a kérdés, hogy TE mit lépnél. Engem már nem is érdekel igazából semmi, céltalan vagyok és tényleg egyre jobban kezd nem érdekelni az élet, "nem nekem való" unaslmas egyedül, de a leírt indokok miatt inkább nem kérek több csalódást az emberektől, annyit érnék el vele hogy hamarabb ölném meg magam..
2018. szept. 18. 03:41
 5/300 A kérdező kommentje:
Aki elolvassa: Az is érdekelne, hogy ha elolvastad, és az elején rájöttél miről szól, jó röhögni máson, vagy vannak még olyan emberek akiket érdekel más, vagy azért olvasod mert hasonlítassz/ úgy gondolkodsz mint én?
2018. szept. 18. 03:47
 6/300 anonim ***** válasza:
86%

Az emberek társos lányek szóval egyedül nem jó.

Én a helyedbe meg próbálnám magamat rendbe tenni el fogadni magamat olyannak amilyen vagyok vagy változtatni magamon hogy meg legyek elégedve magammal.

Célokat tûznék ki magam elé, elsõ egy egyszerû minden héten ki vinni a szemetet aztán így tovább és a vége már olyan legyen például hogy veszek egy házat stb..

Keresek egy iskolát és meg próbálok be illeszkedni az osztályba esetleg valami hiány szakma ami tetszik, keresgélj és próbáld meg ha nem tetszik tovább állsz.

Ha más lehetõséged nincs okj képzés.

Sok sikert és kitartást :-)


20F

2018. szept. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/300 A kérdező kommentje:

Ez egy jó válasz volt. (Y)

Az a baj, hogy semmi nem érdekel igazán, főleg munkatéren. Keresgéltem de a legtöbbnek én nem felelek meg 8 általánossal, pedig biztos sokat javítana a morálomon ha lenne saját keresett pénzem. Kijárni meg kijárok, de kerülök mindenkit ahogy tudok. Igazából motorra szereznék jogsit, de azt se tudom hogy/hol kezdjek neki, és a neten lófsz@rt nem találtam róla... (Ilyen 200 oldalas szöveget meg nem is olvastam végig) Az OKJ-ről volt szó, voltam olyasmi helyen ahol el tudták volna intézni vagy mi, de ugye azóta is megkaptam azt az ígért hívást... Bemenni meg lusta vagyok és nem is érdekel annyira semmi.

2018. szept. 18. 04:07
 8/300 anonim ***** válasza:
21%

"egyre jobban kezd nem érdekelni az élet, "nem nekem való" unaslmas egyedül"


Unalmas? Kezdjél el önkénteskedni, mindjárt nem lesz unalmas. Pl. egy kórházban, ott mindig kell a segítség.

2018. szept. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/300 anonim ***** válasza:
69%

"Ha más lehetõséged nincs okj képzés."


Nem értem, miért kell úgy lenézni az okj-t...


Kérdező, egyáltalán miből élsz? Ki tart el? 18 évesen már saját magadat kéne eltartanod. Ha megpróbálnád, máris lenne valami kihívás az életedben, amitől nem éreznéd olyan unalmasnak.

2018. szept. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/300 anonim ***** válasza:
80%

Most akkor pontosan mit akarsz?

Azt írod nincs segítség, de valamit nekünk kellene fixálnunk... akkor mit?

A világképed erősen torzult és hamis, amit gondolom a tapasztalatlanság okoz. Tekintve, hogy nincsenek se barátaid se barátnőd, elég meggondolatlan dolognak tartom, hogy így jellemzed a korunkbelieket. Az egódat kicsit lejjebb állíthatnád, úgy csinálsz, mintha mindenki más felett állnál, szidsz magad körül minden embert azon az egy személyen kívül, aki felnevelt, miközben váltig állítod, hogy egy semmi vagy és öngyilkos akarsz lenni, most akkor melyik az igazi éned? A társadalomkritikádból nagyjából semmi sem igaz, ha néha kijárnál a napfényre, talán rájönnél magadtól is.

És mi a gyász a probléma a térdig érő nadrággal? Bokalengő legyen? Vagy épphogy sípcsontig érő? Esetleg ne is legyen? Az úgy jobban tetszene? Fuh...


"Ti szenvednétek tovább, vagy inkább próbálnátok beilleszkedni a "normálisnak" tartott emberek közé?" - Egyik sem, láss csodát nem vagyon normális, mégsem szenvedek a szükségesnél többet. Régen én is hasonlóan degeneráltmód tekintettem a világra, az egyik vágásom majdnem az életembe került, mégis túlléptem rajta, mert minden fejben dől el.

Amíg nem akarsz megváltozni, nem is fogsz.

2018. szept. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!