Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányon lehet változtatni?

Luis19 kérdése:

A magányon lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Egy kis részt elmesélek az életemből.

Kamaszkoromban sokat voltam egyedül, igazából anyámmal és a párjával nem jöttem ki jól, így egy külön éltem tőlük. Alkakmi munkákból éltem. Nem mehettem tovább suliba, mert a drága anyám és a párja nem volt hajlandó fizetni az utaztatást. Voltak akkor barátaim de ez olyan felszines volt. Csak akkor kerestek ha kelletem. Nem igazán jártam bulizni mert nem volt kikkel, meg hát pénzem is alig volt és választanom kellett,hogy eszek vagy bulizok. Így otthon maradtam. Soha nem volt senkim. Na de most 18 éves vagyok és megint magányos vagyok. 1 hete, hogy vége az 1 éves kaocsolatom. Akkor igazából voltam a legboldogabb hisz elég volt a barátnőm. De most, hogy nincs. Csak rosszul érzem magam. A legrosszabb,hogy egy idegen városba vagyok ahol nem a magyart beszélik. Napi szinten eljárok sétálni, vagy biciklizni, néha edzeni a parkba, de mikor látok egy társaságot akkor fájdalmat érzek, hogy nekem miért nincs társaságom? Vagy amikor egy pár elmegy mellettem akkor újra rosszul érzem magam. Nem tudom, hogy mit csinálok rossul. Csak barátokra vágyok.


2018. szept. 21. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Társkeresőt próbáltad már?
2018. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam.

De Szerbiai vagyok.

2018. szept. 21. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
És ott nem működik az oldal?
2018. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Működik, de nekem nem internetes személyre van szükségem. Társkeresőn meg szerintem egy 18 évesnek nem sok esélye van. Főleg nem a Magyarországiaknál mivel Szerbiai vagyok sajnos..
2018. szept. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!