Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet ezen változtatni?

Luis19 kérdése:

Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok. Magyányos vagyok egy idegen városban. Nincs barátaim, nincsennek rokonaim, csak anyukám és egy testvérem. Barátnőm elhagyott. Mindennap úgy kelek,hogy pozitívan kezdem a napot! Nyitott szemmel megyek dolgozni, hátha lesz szerencsém barátokhoz. A munkahelyemen nincsennek hozzám hasolnó fiatalok. És csak 1 férfi munkatársam van, de ő 70 éves. Vannak céljaim és napi szinten elmegyek edzeni, de semmi. Egyszerűen nem tudom meddig birom még. Csak barátokat akarok!!!! Ez egy ilyen nagy kerés? Mao nap oda mentem egy társasághoz, hátha lesz ott szerencsém..de elküldtek a p@csába..
2018. szept. 17. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Élőben egy barátom sincs és hiába keresek, nem megy, nem találok sehol senkit. Feladtam már.
2018. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hat ez a baratkozas nekem se nagyon megy... Bar en mar nem is kezdem a napot pozitivan...:( ha majd megfejtetted ezt a baratkozos kerdes,legyszi oszt meg velem is:)
2018. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül már nem kerestem barátokat. Úgy vagyok vele, hogy majd jönnek maguktól én nem görcsölök. És végül jött egy lány. Igaz, hogy egy ismerősöm álltal ismertem meg, de ez nem csak az ismerősömön múlik. Hanem rajtam, hogy teszek is a baráságért vagy sem. És egész jól haladok, de nagyon kezd átmenni a tempó egy kapcsolat felé. És ez így meg nem lenne jó. A lényeg az, hogy ne görcsöljetek rá. Majd jön valaki.
2018. szept. 22. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!