Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Engem miért kerülnek folyton...

Engem miért kerülnek folyton az emberek? Mi baj van velem? 19/L

Figyelt kérdés
Most kerültem egyetemre és borzasztóan egyedül vagyok. Középsuliban is folyton kerültek, nem nagyon barátkoztak velem , és itt is. Engem mindig, mindenhol kiközösítenek, pedig az égvilágon semmit sem csinálok. Talán azért mert csendes, visszahúzódó és szégyenlős vagyok ? Önbizalomhiányi okokból. Nagyon-nagyon tartok az emberek veleményétől, és emiatt sosem tudok önmagam lenni. Én szeretek beszélgetni, de csak olyanokkal akik a legjobb barátaim(de ők messze vannak), mert tudom hogy ők elfogadnak amilyen vagyok . Ettől függetlenül még hozzám szólhatna valaki hogy szevasz mizu , de senki.Szerintem nem nézek ki sem leprásnak sem pszichopatának és mégis ez van. Ott állok egyedül és hozzám nem jönne valaki hogy megkérdezze hogy vagyok , vagy csak köszönjön. Borzasztó . Ha elkezdek valakivel beszélgetni az sem tart sokáig mert tovább áll és otthagy mint egy darab sz..rt. Mostmár kicsit idegesít hogy mindig én vagyok az aki ilyen helyzetben van.Már elment a kedvem ettől az egész egyetem témától. Hogyan tudnék ezen változtatni? Mindenkinek van legalább 1-2 barátja már itt az elején, nekem meg senki..de úgy érzem nem is lesz. Egyszerüen nem tudom mit tudjak csinálni..de már kiborít. Volt már valaki ilyen helyzetben? Úgy érzem most az elején kellen változzak, hogy hátha -hátha valaki belém botlik. Szerintetek?
2018. okt. 2. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Gondolkozz el azon, hogy miért van benned ez a kényszeres "társkeresés".
2018. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
Mutass képet.
2018. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Velem is ez van :D

Én már feladtam ezt a dolgot.

17/L

2018. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és az kimaradt hogy NEM vagyok igénytelen. Tehát rendszeresen mosakodom , tiszta ruha stb stb. Nem sminkelek, de szerintem ez nem nagy baj, lehet másoknak igen :/ .
2018. okt. 2. 18:12
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Melyik városban vagy egyetemen? Esetleg nézd meg facebookon milyen csoportok vannak ahol tudsz ismerkedni, keress valamilyen szakkört, foglalkozást, munkát esetleg.
2018. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
Mutass képet. Anélkül nehéz. Lehet te nem látod magadat objektíven.
2018. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Luis19 ***** válasza:

A külső az nagyon lényegtelen.

Elég gáz ha valakik csak azért barátkoznak másokkal mert "jól néznek ki".


Na de a lényeg az, hogy ne görcsölj rá.

Ugyan én nem járok egyetemre.

Viszont szerintem a költözés is hasonló.

Én itt a városba senkit sem ismerek és a barátaim meg messze vannak.

És nagyon görcsösen álltam a barátkereséshez, sőt még vannak napok is mikor nagyon jól jönne egy barát de nem jön össze semmi.

Abban meg ne nagyon higgy, hogy ha valakit vagy valakiket akik szimpatikussak neked leszólitod akkor kialakúl egy barátság. Ez kb 80%-ban nem igaz.

Viszont amit ajánlani tudok az, hogy esetleg mennj el konditerembe, koncertekre stb. Tudom, hogy rossz egyedűl de az a helyzet, hogy senki se fog odajönni hozzád, hogy ~csá ismerkedünk~. Régen talán ígyment de most nem.

Meg persze sok ember elvan a saját világában.

Legyél laza és bármennyire is nehéz legyél nyugodt. Ne voltázz meg senkiért! Te így vagy jó és kész!

Szégyenlős vagy és? Ez nem számít. Legyél önmagad és aki nem tud elfogadni azt sz@rd le😊


18/F

2018. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Szegenykém :(

Ha tudnám, hogy melyik egyetemen tanulsz, és közel van...mondanám hogy menjünk el igyunk meg valamit 🙂❤️

19F

2018. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Túlságosan is rá vagy görcsölve


Jaj de hát én NEM vagyok igénytelen:((

Nem sminkelek DE szerintem ez nem baj..vagy igen?:((

Már eleve baj szerintem ha ilyen kérdéseken pörögsz,mert ez a mentegetőzős dolog abszolút idegesíteni szokta az embereket..


Az van (és én ezt ronda emberként tudom mondani) hogyha van egy megnyerő személyiséged,a kutyát sem fogja érdekelni,hogy hogy nézel ki (jó valakit még is,de a felszínes embereket mindig érdemes elkerülni.)


Én is szorongós voltam,féltem az emberektől mert általánosban én voltam az akit szét szekíroztak,aztán meguntam és azt mondtam magamnak,hogy én aztán biztos nem töröm magam emberek miatt.

Csak éltem az életben,csináltam ami nekem tetszett,felvállaltam a véleményem dolgokról és lettek barátaim,csak úgy jött az egész (pedig nekem még kettesben maradni valakivel is gondot okozott kezdetben..)


Csak legyél,magad miatt és ne mások miatt.Ne érdekeljen mások véleménye,mert akkor sosem leszel elégedett magaddal/boldog/önmagad és sorolhatnám

2018. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ki vagy te hogy mástol várod köszönjön neked foglalkozzon veled? a sült galambra vársz.
2018. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!